reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Fanti ja miałam doła z jakieś 4 dni, ale teraz mi już trochę lepiej może dlatego. , że moje urodzinki tuż tuż

U mnie doła nakręca wahania hormonów z którymi sobie nie radzę.. drę ryja na rodzinę potem mam pretensje, że mnie unikają, potem znów nerwy na nich i znów doła bo wyrzuty sumienia, że syn patrzy na mnie dziwnie.. a co on winien, że matka jak on to mówi "ma ciążę"..

Sarna jesteś z października? Barbra też.. i ja też niedługo... 4-go, a ty?
Ogólnie nie lubię urodzin.. i nie dlatego, że jestem coraz starsza.. ale dlatego, że zazwyczaj nakręcam się dziwnie, nie wspominam o urodzinach celowo żeby nikomu nie przypominać i jednocześnie nie wymagać od nikogo życzeń itd..

Ania Be witaj wśród nas :tak: Mówisz, że szukałaś forum gdzie nie trzeba czekać na odpowiedź.. ja radzę uciekaj z tego forum zaczem się uzależnisz bo tu same "gaduły" i często nie nadążamy czytać..;-)

A ja od dziś noszę spodnie ciążowe z pasem.. :-p miałam dość ciągłego kombinowania w co się jeszcze mieszczę czy noszenia dresów.. wiecznego zasłaniania odpiętych w trakcie np posiłku spodni.. Wreszcie mam jeansy!!!! Hura!!! Co prawda jeszcze nie są tak wypełnione jak powinny ale już można nosić.. :-p
 
Tez mialam chęć oglądać zaćmienie , ale mąż by mnie chyba oskalpował jakbym go obudzila o 4 skoro wstaje po 6.
Moje nerwy to masakra, szczegolnie mam hopla na punkcie sprawiedliwosci i dyscypliny teraz. I ciągle musze dzidziusia przepraszać że mu funduję takie przykrości.
Dziewczyny pierwsze ruchy takie coś innego sie dzieje w brzuchu, ja nie bylam pewna, kilka dni przestalam zwracać uwage na to az w sobote prawdziwe walnięcie - az sie wzruszylam bo juz nie bylo watpliwosci ze to Maluch i od tamtej pory juz porządnie wuczuwalne ruchy są.

Witaj nowa marcoweczko : )
 
La_Luna pewnie, że to JA :D ale nikt chyba troszkę inny bo już tamtego nie pamiętam. Forum zniknęło, ale my dziewczyny z listopada trzymamy się razem na FB:D.

BUdzik też dziś nastawiłam na 4, obudziłam córkę bo chciała zobaczyć, mąż o dziwo też chciał a wstaje do pracy o 6. No i jak sobie popatrzyliśmy chwilkę, reszta poszła spać, ja też miałam taki zamiar, ale jak nigdy synek się obudził i nie spal do 5:30.
 
Mój mąż też wstał z budzikiem na zaćmienie ale bardziej by zdjęcia robić. Jak wrócił to mnie budzi żebym przez okno choć zobaczyła. Ale lenistwo zwyciężyło. Nawet oka mi się nie chciało otworzyć.
 
Fanti ja urodziny mam 30.09, ale tez nic nie wyprawiam.
W jakim sklepie kupilas te spodnie bo u nas kicha ze znalezieniem garderoby dla ciężarnej.
 
reklama
Witam :-)

Jak mowi moj maz jak jest pelnia ksiezyca to wiecej mam ochoty na figle ;-) Ale zmiany nastrojow tez,raz mi sie beczec chce z glupoty,za chwile sie wkurzam a zaraz potem smieje.

Ubrania ciazowe mam juz skompletowane,od spodni z pasem,przez koszulki i swetry :-) Jedyne co mnie martwi to staniki bo za chwile cycki mi z nich wypadna ;-) Wiec bede musiala poszukac jakies wieksze staniki... Zastanawialam sie tez nad majtkami ciazowymi zeby kupic,moze sie skusze ;-) Brzuszek rosnie powoli,ruchow jeszcze nie czuje,pozyjemy zobaczymy :-)
 
Do góry