reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Fanti ja jak czytam, że Two synuś nazwał Waszą fasolkę Bronek to za każdym razem mam uśmiech na twarzy :) Fajnego musisz mieć syna :)

BarBra mój mąż to Grzesiek, mój brat to Adam, a brat mojego męża to Michał :-D Wszystkie chłopaki fajne i ich imiona też :-)

Poziomka07 ja też pochłaniam sok pomarańczowy, teraz w ciąży najbardziej mi smakuje :-)

Mała_Mi współczuje i aż sie dziwię, że takie problemy z badaniem na hiv. U nas w każdym laboratorium robią bez żadnego problemu. Jest to zwykłe standardowe badanie wykonywane w ciąży. Ehhh

CieńWielkiejGóry ja też bym chętnie poćwiczyła, ale jakoś nie mam motywacji ...

Goka współczuje, ale wierze, że będzie dobrze, mocno trzymam za Was kciuki :-)

La_Luna gratuluje wizyty :) U mnie na prenatalnych tez nie powiedzieli płci, dopiero na nastepnej wizycie, ale to tez tak nie na 100% :)

Aliaolio też gratuluje wizyty :) Ja tez mam dni, że jestem bardzo zmęczona, ale więcej obecnie mam już takich gdy tryskam energią :D
 
reklama
Dokladnie ginekolog mowila ze standard badanie a ja zaliczylam zonka. Mam wizyte w poniedzialek zapytam jej gdzie w miescie moge jeszcze zrobic. Mieszkam tu od niedawna moglam ominac jakies miejsce
 
Ja robiłam HIVA w poprzedniej ciąży, więc mam z głowy, tak samo jak grupę krwi. Która z Was pisała, ze ostatnio gorzej śpi?
Ja nie dość, że musze teraz się przemęczyć i ogarnąć z dziećmi temat nie przychodzenia do nas w nocy, więc za każdym razem jak się budzą to ich odprowadzam do swoich łóżek (czasami nawet 4-5 razy :/) no i powiedzmy, że przez to jestem zmęczona a mimo wszystko ciężko mi zasnąć i potrafię przeleżeć z godzinę zanim mi się uda :/.
 
Ja robiłam HIVA w poprzedniej ciąży, więc mam z głowy, tak samo jak grupę krwi. Która z Was pisała, ze ostatnio gorzej śpi?
Ja nie dość, że musze teraz się przemęczyć i ogarnąć z dziećmi temat nie przychodzenia do nas w nocy, więc za każdym razem jak się budzą to ich odprowadzam do swoich łóżek (czasami nawet 4-5 razy :/) no i powiedzmy, że przez to jestem zmęczona a mimo wszystko ciężko mi zasnąć i potrafię przeleżeć z godzinę zanim mi się uda :/.

A nie kazali Tobie zrobić jeszcze na HIV? . Ja muszę teraz tez . W każdej ciąży trzeba
 
Hej,
Trudno za wami nadążyć :-)

Ja też musiałam zrobić jeszcze raz HIV, pomimo tego że miałam w tamtym roku robione to badanie.

Gratuluję udanych wizyt :-)

Co do ćwiczeń to ja żadnych nie wykonuje, mój synek codziennie funduje mi wyczerpujący trening :-). dzisiaj kończy roczek a jutro robimy imprezkę urodzinowa dla najbliższej rodzinki, na szczęście przyjedzie moje rodzeństwo to nie będę musiała sama szykować jedzenia.

Imiona dla dzidzi będziemy wybierać jak poznamy płeć, chociaż ja czuję że to będzie synek wiec do wyboru będzie Szymon albo Michał, chyba ze jeszcze jakieś znajdę.

Miłego dnia wszystkim życzę, a ja zabieram się za porządki.
 
Hej dziewczynki :-)
Ja pomalu zabieram sie za porzadki w domu.Co do badan to mialam na HIV juz,odczzyn Wassermanna,HBS,HCV,toksoplazmowe,cytologie,glukoze i morfologie i mocz ogolnie.Grupe krwi mialam w pierwszej ciazy :-)

Mam pytanie do mam ktore mialy cesarke i teraz sa w ciazy.Czy swedzi Was blizna po cc ? Bo nie wiem czemu ale czasem mnie swedzi,a najgorzej to piersi,jak diabli swedza :szok:
 
reklama
Fanti ja jak czytam, że Two synuś nazwał Waszą fasolkę Bronek to za każdym razem mam uśmiech na twarzy :) Fajnego musisz mieć syna :)

Oj tak niezły aparat Z mojego synka . wczoraj zapowiedział mi że musimy zatrudnić nianię. Bo on Nie da rady sam się zajmować. Ja wielkie oczy o co mu chodzi A on tłumaczy że jak oboje z mężem będziemy W pracy, babcia pojedzie do sanatorium to chociaż na czas jego pobytu W szkole żebyśmy kogoś wynajeli bo on nie da rady I szkoła I Bronek.
 
Do góry