reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
ja też 16 tc ale wizyta dopiero 11.10 ale teraz się naoglądałam więc ok:-) zmykam się szykować bo muszę do nfz jechać do pracy na chwilkę i o 10:30 wyjeżdżamy będę w miarę możliwości się odzywać i listę tak jak pisałam zaktualizuję w poniedziałek tylko napiszcie wiadomości :-)
 
Ogólnie jestem uważana za gadułę ale Was nie sposób nadrobić. Mniej więcej 2 razy dziennie siadam na forum ale jak już dojedę do końca to nie mam sił na pisanie.
Najogólniej gratuluję wizyt i nadal obstawiam większość chłopaków (sama po cichu licząc na chłopca). Goka ogromnie współczuję przeżyć ale kciuki zaciskam za zdrówko dzidzi.
Z badań miałam zlecone za każdym razem morfologia mocz glukoza a dodatkowo wr tokso iga i igg. O hiv nawet nie wiedziałam że trzeba A jestem w grupie wysokiego ryzyka bo przez wiele lat pracowałam w szpitalu w laboratorium jako analityk. zapytam następnym razem.
Wizytę mam na 6 października. zobaczymy czy Już coś między nogami widać. A co najlepsze że Chce chłopca imienia za nic Nie mam ale dla dziewczynki na 100% ustalone.
Kiedyś latami jako młoda dziewczyna chciałam dla chłopca Michał ale mój mąż się Nie zgadza bo całe życie miał sąsiada Michała uposledzonego umysłowo. Ja miałam dziadka Michała więc dla mnie to piękne imię. Ale pojęcia żadnego nie mamy jakie imię dla dziecka wybrać. Co raz rozmawiamy we 3 Ale żadnych propozycji. Tylko mój syn mówi że chyba wstępne imię zostanie czyli bronek.
 
hej
wczoraj miałam wizytę, synuś rośnie pięknie, lekarz Zmierzyl obwód główki, długość kości udowej i chyba ramieniowej, wszystko ok ufff
krwiaczek tez sie wchłonął i jestem juz dużo spokojniejsza. Oprócz femibionu 2 dostałam jeszcze do łykania wit. D

chyba zaczynam czuć ruchy maluszka, takie lekkie smyranko brzuszka od środka no i mam zachcianki, ale takie nietypowe bo najbardziej to na sok pomarańczowy, muszę wypić codziennie szklankę, moze wit c mi brakuje...?

milego dnia
 
Ja dostałam skierowanie ma hiv ale jeszcze go nie zrobiłam bo generalnie w moim miescie albo laboratium go nie wykonuje albo sobie zażyczyli żebym zmienila lekarza na ich i ten mi wystawi skierowanie i dopiero moga mi zrobic. Bylam w miescie u rodzicow i mnie odsyłali. Dramat jakis i nie wiem gdzie mam je wykonac. Żenujaca sytuacja dla mnie a co ma powiedziec osoba ktora podejrzwa ze moze byc chora i chce zrobic test dla pewnosci ? Polska służba zdrowia rzadzi.
 
reklama
Do góry