reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

FAnti ja się nie mogę doczekać takich rozmów z synem ☺ mojego brata córeczka jak miała ponad półtora roku pamiętam jak mówiła zamiast fluid "fiut" i uczyłam ja powiedz fluid a ona "fiuuut " płakałam bo na żywo to o wiele lepiej wyglądało
 
reklama
Fakt jest faktem że moje dziecko albo będzie dziennikarzem albo politykiem. Od przedszkola uskutecznia dyskusje na różne tematy a że słownictwo ma bardzo bogate to i dyskusje bywają ciekawe. Nie raz łapie się na tym że wcale nie słucham co on do mnie mówi tylko intuicyjnie przytakuje bo łeb pęka tyle on gada.
Choć jak zadaje pytania czasem to zmusza nas do doszkalania.
 
Fanti no to nie dziwne ze Wiktor odpada :p no i tak to juz jest, mi wpadly w ucho imiona Maksymilian czy Sara, ale co komu nie powiem ze mi sie podobają, to słyszę ze to imiona dla psa :baffled: szkoda ze co drugi pies musi sie tak nazywac i sie tak utarło. Chociaz kiedys zmalam jedną Sonię i nikt jej nie mowil ze ma "zwierzęce" imię :sorry:

Asia gratuluję prawdopodobnie coreczki :tak:

Izik haha my jak pytamy co będzie, dziewczynka czy chlopiec to odpowiada "Tosia i Tymek" (bohaterowie grogramu dla dzieci) :sorry: kotek tez jest dobry :D

Arusiowa oby mocniejszy kaliber szybko zadziałał

Edit moja na pizzę mowi pipcia, ale jeszcze nikt procz nas tego nie slyszal :sorry:
 
Cześć dziewczyny,

u mnie znów nawrót przeziębienia:( kiedy to się skończy...w dodatku odebrałam wyniki krwi i nie są za dobre, chyba anemia, ale zobacze co gin jutro powie.
Przepraszam że nie odpisuje, ale ledwo patrze na kompa przez ból głowy i katar, chyba muszę zapytać gina o cos na wzmocnienie bo *spam* jak widać nie pomógł...

Barbra podam ci dane do tabelki po jutrzejszej wizycie, może będę już coś więcej wiedzieć.

Fanti, dobre te komentarze twojego syna:) mój zaczął gadać z brzuszkiem na dobranoc i spiewać kołysanki:)

W którym miejscu czujecie kopniaki maluchów? Bo mi się wydaje że czuję łaskotanie, ale aż na wysokości pępka i nieco pod pępkiem i nie wiem czy to możliwe że już jest tak wysoko? Nic nie pamiętam z pierwszej ciąży..
 
Sylvi tak właśnie pod pepkiem w podbrzuszu. Dzieciaki są coraz większe więc i wyżej kopią .
Mój Oli ustala wiele z Bronkiem przez brzuch. I pomalu tworzy z "bratem" wspólny front przeciw rodzicom. Obiecuje mu wiele go nauczyć pyskować także.
 
Witam piątkowo ;) mój ulubiony dzień tygodnia:) Przy mojej 4-latce muszę się kontrolować co mówie, bo zaraz wszystko i wszystkim powie;) w czwartek po wizycie wszystkim z kim miała okazję choć chwilę zaczepić i coś powiedzieć to mówiła "a wiesz że moja mama miała łusgie" (czyt. USG) :) w kolejce w sklepie, w przedszkolu - temat nr 1 :) Gaduła niesamowita, wszystko wynosi z domu co się mówi...
 
reklama
Fanti a co sie okaze jak bedziesz miala dziewczynke ? Ciekawe jak Twoj synek zareaguje. Moze bedzie Bronka :D
Kiedyś mówił że może być Bronisława Ale skutecznie wybiłam mu ten pomysł z głowy. A ponieważ mój syn jest bardzo wyraźnie ukierunkowany politycznie to zatwierdził imię Ewa ;) choć my niekoniecznie się na to zgadzamy.
 
Do góry