reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

U mnie tez waga stoi w miejscu :) Jutro 9tyd dopiero ale mozna powiedziec ze zauwazylam roznice w brzuchu bo zawsze mialam plaski :)
Nie mam zadnych mdlosci w dalszym ciagu, zadnych wymiotow, czasem tylko cos co zjem to mi jakos nie podejdzie i po prostu przestaje, a tak to super sie czuje oby tak dalej :) I dlatego wszyscy u mnie typuja chlopczyka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie waga się waha czasem 1 na minusie czsem tyle co startowo. A brzuch mega. Na razie nie ujawniam się w pracy, zakładam luźniejsze ciuchy, ale nie wiem jak długo tak pociągnę. W spodniach się nie dopinam, dobrze że ciepło to w spódnicach chodzę. Kupiłam ostatnio taką na gumkę i legginsy ciążowe.
 
Sylwia pierwszy raz spotykam się z obstawianiem płci przez lekarza na tak wczesnym etapie :szok: zazwyczaj poniżej 14-15 tc nawet nie próbują zgadywać bo wcześniej babska łechtaczka u płodu wygląda jak mały siusiak :-p.

Sylwia- to strasznie szybko to stwierdzila, ja niedawno czytalam, ze dopiero od 12 tyg. mozna zauwazyc narzady plciowe.

Sylwia super wieści :tak: Nieźle że tak wcześnie coś zauważyłyście! Mi w 11 czy tam 13 tygodniu nic nie chciał zdradzić co tam siedzi, bo za wcześnie, mimo że niejedna osoba się w takim terminie dowiaduje o płci. Pierwszy synek kiedy się ukazał?

U mnie synek ukazał się jako pan na usg końcówka 10 tc początek 11tc tak mniej więcej i się sprawdziło. Jakoś się specjalnie nie nastawiam, bo pomyłki w usg to chleb powszedni. W dodatku dla mnie liczy się zdrowie dziecka a nie jego płeć. Moje znajome, które chodziły do mojej dr też wcześnie wiedziały o płci, ale tylko męskiej, na żeńską dłużej czekały, tak do 16/17tc. Moja dr oczywiście zabezpieczyła się mówiąc, że to jeszcze wcześnie, że może się zmienić, ale po minie i głosie widać było pewność. Cóż lata pracy swoje ma, ordynatorem w św Zofii jest więc może ze swojej praktyki potrafi wcześnie przewidywać płeć. Zobaczymy, jestem ciekawa czy się okaże to prawdą. Póki co za pierwszym razem się nie myliła, zobaczymy jak teraz. :-)
 
Dziewczyny znacie jakieś sprawdzone sklepy z odzieżą ciążową online? Zamówiłam wczoraj jeansy na Zalando, zapłaciłam, a dziś dostałam maila, że zamówienie anulowane, bo nie ma już tych spodni...porażka, teraz mi tylko kasę przetrzymają.
 
Sylwia- ja to się już na nic nie chcę nastawiać. Ok.15 tygodnia i potem ok.20 było potwierdzone drugi raz, że są dwie dziewczynki. W 25 tygodniu poszłam na USG 4D i zobaczyłam 2 chłopców! ;)
 
reklama
Mi przez cala ciaze mowiono, ze bedzie dziewczynka. Synus ujawnil sie dopiero po porodzie ;) dlatego tym razem nie uwierze tak latwo w usg ;)

Sylvi ja w pierwszej ciazy dzinsy kupowalam tylko w h&m. Mega wygodne. Teraz tez na pewno tam kupie:)

A co do wagi - u mnie 3 kg na minusie. Pewnie przez stres i mdlosci..
 
Do góry