reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ale często macie wizyty. Od czego to zależy? Ja wiem, że jak jest wszystko ok tto wizyta co 4 tygodnie.
Ja dzisiaj się ważyłam i ważę tyle co przed ciążą a brzuch już roooośnie :D.
Powiedzieliśmy mojej rodzinie. Tak się bałam a nie było źle, serio :). Także ciężar już mam za sobą :).
 
Ja mialam w czwartek swoja pierwsza wizyte a kolejna bede miala dopiero w 18 tyg ciazy :) za okolo 4 tyg bedzie dopiero pierwsze usg. Takze nieswiadomosc górą .. ;)
 
Udanych wizyt jutro! Ja tylko druga miałam po 2 tygodniach a teraz co 4 tygodnie.w piątek usg genetyczne a w sobotę wizyta☺my właśnie wróciliśmy z super koncertu szanty. Nawet młody poszalal☺a moja koleżanka urodzila dzis synka☺teraz druga czeka na swoją kolej a potem ja☺
 
reklama
Hej

Ja też jutro mam wizytę na 15.

Dziś moja Hania miała imprezę urodzinową i była bardzo zadowolona. Tylko ja teraz padam z nóg.
 
Do góry