reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Witaj bursztynek:)

Goka super wieści z wizyty, ja też zawsze kontakt z kotami i nie przechodziłam toxo wiec teraz trzeba się pilnować..

Ja już po fryzjerze, przyciemniłam trochę włoski bo nie chciałam rozjaśniacza stosować, ale wyszło fajnie. I dowiedziałam się że moje dwie koleżanki też w ciąży i to marcóweczki:) chyba będzie wyż demograficzny:)
 
reklama
kupiłam detektor tętna płodu, i dzisiaj słucham jak słodko bije serduszko mojemu bąbelkowi :) i chyba wytrzymam do wizyty :)
 
Ja znam dziewczyny, ktore mialy detektor i im ciezko w 20 tyg bylo zlapac tetno dzidzi, bo wstarczylo ze bylo inaczej ulozone.

Teraz przejrzalam kilka ofert detektorow to przedzial, w ktorym mozna zaczac go uzywac to 12-16 tydzien.

Ja detektora napewno nie kupie, bo jakbym nie mogla tetna znalezc to bym chyba oszala i wlosy sobie powyrywala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
no ja po 4 poronieniach muszę go mieć, by bym latała na wizytę co tydzień, w instrukcji jest napisane, że od 9 tc , słuchałam na internecie bicia serduszka z usg i przez detektor, i znalazłam taki sam dźwięk :)
 
hej z tym detektorem to racja na dwoje wróżyła, z jednej strony fajnie, ale z drugiej...
no moje maleństwo chyba będzie pierwsze rwało się na świat jeśli chodzi o termin tak naprawdę to powinnam być w lutowych mamuśkach, może zacznę je tez podczytywać ;)
BarBra udanych wakacji
Dzasti co to za dowcipy ;) ? wystarczy mi jedno , starsza córcia i tak wymaga dużej mojej uwagi, bo to taki mój pupilek i ciągle mama
NO u mnie też dużo koleżanek w ciąży!! Był wyż gdy córcia się rodziła i teraz chyba znowu będzie podobnie a jak u Was otoczenie ? dużo ciężarnych?
my jeszcze do soboty i niestety powrót do codzienności ;(
 
Witam nowa mamusie ;)

Ja wlasnie wrocilam z wizyty ;)
Pobrali mi krew, jak jakies wyniki beda nie tak, to mnie poinformuja. Teraz czekam na list ze szpitala, w ktorym podadza mi termin pierwszego USG ;) Termin porodu wyznaczony na 28 marca. Teraz jestem w 8tyg 4d czyli wszystko dobrze wyliczylam :p Kolejna wizyta z polozna w mniej wiecej 18 tyg, dopiero mam sie umowic po USG :) a tymczasem czekam na lot do Polski, to juz w przyszlym tygodniu :D
 
Asia a kiedy masz kolejna wizyte??

Sarna u mnie w towarzystwie brak ciezarnych i w rodzinie tez sie dzieci nie rodza, bo malo mlodych jest :/.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
no u mnie ciężarnych bardzo dużo? to dobry znak ?
2 koleżanki z pracy też na marzec i żona kolegi męża też na marzec :)
wizytę mam w poniedziałek
 
Do góry