reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Edit to super wieści :-) ja też bym już chciała wiedzieć bo ostatnio kłuje mnie w prawym jajniku coś i się martwię ale byle do 7.08 wizyta na nfz a potem 17.08 prywatnie :-) jestem ciekawa ile maleństwo juz urosło
 
Hej dziewczynki :-)

Sorki ale nie miałam czasu was nadrobić cały tydzień, zabiegana jestem...

Ja czuję się naprawdę dobrze, żadnych strasznych dolegliwości, także jestem szczęściarą :-)

Jedynie mam wilczy apetyt, dosłownie, ciągle coś podjadam a zachcianki też mam konkretne :-D

Mam taki brzuchol już że mój się śmieje że trojaczki z tego będą hehe :-D
 
Edit świetne wiadomości :-)

Witam nowe mamusie :-)

Nailie współczuję ci tych przeżyć, szkoda tylko twoich nerwów, niepoważni są ci lekarza

Milagros trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, oby maluszek juz był i żeby serduszko mu biło :-)


Ja właśnie się kładę, bo padam po dzisiejszym dniu. Miłej nocy dziewczyny
 
A mnie cały dzień nie było i ciężko was nadrobić :-p

kamilaasami widzę że twój to ma poczucie humoru :-p

lilithgoth super że jest w porządku z maluszkiem ale ty się oszczędzaj ile się da i na tyle ile się da:-)

edit1989 super wieści kolejna udana wizyta :-)
 
Lilith za mna i D tez chodzila dzisiaj chinszczyzna. Tylko my sobie dzien leniucha zrobilismy i zamowilismy z knajpy [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A mi dzisiaj przyszły badania, i cukier na czczo pomimo diety za wysoki :( oj coś czuje że tym razem nie obejdzie się bez insuliny...
 
Do góry