reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Edit tez się tego obawiałam ale w sumie nie mamy szans na blizaniaki :-) za to koleżanka ma termin również na 16.03 i dowiedziała się pare dni temu ze będą bliźniaki :-)
 
reklama
Milagros u mnie jest duże prawdopodobieństwo - u taty rodzeństwo, kuzynostwo i jeszcze moje kuzynostwo bliźniacy. . A u męża babci siostry pełno bliźniaków .. i się cykam oj cykam !
 
Eniola- strasznie mi przykro :-(
kamilaasami- my już imiona mamy wybrane, tz. dla dziewczynki parę, bo pewno będą spory, a dla chłopca jest imię jeszcze z 1 ciąży.
Ja w tej ciąży też bym już wszystko chciała kompletować.
Płeć też pewno będę chciała znać, przy córce wytrzymałam do 5 miesiąca teraz wiem,że nie dam rady- chcę wiedzieć i już :-)
manka- nic a nic, brzuch cały czas tej samej wielkości. W 1 ciąży dopiero w 4 miesiącu było widać.
grandiflora,asia1989, elisse- witajcie :tak:
kate- ja jakiś czas temu żartowałam z moim m o tej dacie (29.02.)
dzastibasti- mojego to nie interesuje, tak samo jak piszę na kwietniówkach. Nie jest aż tak bardzo dociekliwy.
edit- && za wizytę
asia- biorę kwas foliowy



Ja w pierwszej ciąży strasznie chciałam mieć synka, innej opcji nie brałam pod uwagę. Jakoś w 3/4 miesiącu miałam przeczucie, że chyba jednak będzie dziewczynka, no i sprawdziło się.
 
Elisse witam u nas ;)

U mnie w rodzinie duzo osob marca (tata, siostra, szwagierka, chrzesnica mojego D., tesciowa) wiec wszyscy licza, ze sie w ich urodziny wszczele.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Też boję się bliźniaków u R w rodzinie jest pełno bliźniąt. A u jego siostra w 6miesiącu dowiedziala się o którejdrugim dziecku tak schowane bylo
 
Milagros, też się stresuję, miałam mieć wizytę dziś ale gina nie ma i będzie w sobote. Ale wierzę, że nasze fasolki już są:)

Lilith, cieszę się że wszystko w porządku, musisz się dużo oszczędzać.

Asia, ja też biorę Acard i Duphaston. Jaką masz dawkę Acardu? Ja biorę 1 x 150 na noc.
 
tak, bez recepty, mi gin tak zalecił, trochę się obawiałam, ale powiedział, że to nie szkodzi a może tylko pomóc. Zmniejsza ryzyko zakrzepicy które może powodować Duphaston, czyli rozrzedza krew i poprawia też ukrwienie łożyska
 
ja biorę dokładnie na to zastrzyki z fraxyparyny, to może dlatego mam słabszą wersję acardu. jak nie zapomnę jutro zapytam na wizycie
 
reklama
tak, jeśli coś jeszcze bierzesz na rozrzedzenie to pewnie dlatego mniejsza dawka. a jak się po tym czujesz? bo ja się strasznie szybko męczę, mam zadyszkę i ogólnie słabo. tylko nie wiem czy to wina leków czy błogiego stanu
 
Do góry