reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

ja też mam zadyszkę, ciężko po schodach mi wyjść. To może faktycznie acard, i może większa ilość krwi
 
reklama
Dziewczyny sorry ze tylko o sobie, ale zaraz mnie nerwy rozsadzą. Mialam miec dzis wizytę po 17, juz pomijam fakt ze 4 raz tam jadę zeby potwierdzic ciaze i co - ginekolog zlozyl wniosek o urlop i nikogo nie ma! To są jakies kpiny, rozumiem ze są wakacje,kazdy chce odpoczac ale bycie odsylanym 4 raz to gruba przesada :/ z nerwow mnie tylko brzuch rozbolal, juz mi szkoda słów. W 1 ciąży takich cyrkow nie robili
 
Sylvi panstwowo, dzwonili do mnie ale nie moglam odebrac,potem jakos tak wyszlo ze nie oddzwonilam, nawet nie wiedzialam co to za numer. Smieszne bo mialam isc do pierwszego lepszego gina na potwierdzenie bo moj na urlopie i dopiero na 11 sierpnia jestem zapisana, i to juz 3 gin do ktorego mnie kierowali :/ za 1 razem kobieta sobie w polowie dnia wyszla, co z tego ze miala jeszcze 3 pacjentow po mnie
 
Ja bez lekarstw mam zadyszke. Ledwo dwa pietra dzisiaj w gore i dol przeszlam. U mnie to chyba stan tak daje o sobie znac.

Nailie ja juz ja twoim miejacu lekarza bym zmienila... Ja juz po 2 razie bym uciekala od takiego lekarza.




Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Nailie współczuję przeżyć. Mam nadzieję że za piątym razem się uda.

Ja właśnie zalegam w łóżku, boli mnie gardło. Mam nadzieję że to nie początek jakiegoś paskudztwa.
 
reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. Termin porodu 24.03. 6 tydzień i 2 dni według usg. O.56cm długie moje szczęście i co najważniejsze serduszko BIJE !!:)
 
Do góry