reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka mnie nawet piersi nie bolą! Czasami zemdli, brzuch zakuje i tyle. Ale przed chwilą o mało nie zasnęłam na siedząco, więc musi być coś na rzeczy :rofl2: A jak nie to dziś się okaże :zawstydzona/y:

Asia witaj :tak:

Kamilaasami no to widzę mąż dał Ci szeroki wybór z imionami :-) Co do energii to mi się nic nie chce ostatnio, przedwczoraj zmusiłam się by ogarnąć mieszkanie, do gotowania weny nie mam w ogóle, najchętniej to bym z wyrka nie wychodziła. :sorry:

Lapis choćby nie wiem co mam takie same odczucia co Twój mąż co do Lilianki - mam, a w sumie to miałam 2 starsze ciotki i obydwie Lilki :sorry:

Znacie może jakieś sposoby na obudzenie się inne niż kawa? Ziewam i ziewam i przestać nie mogę...
 
reklama
Kamaasami moj takie glupkowate imioma wymyslal jak chcial mnie "splawic" czyt. dac do zrozumienia, ze na wybor imion jest jeszcze duzo czasu ;)

Co do tryskania energia to ja tak wczoraj mialam a dzisiaj od rana glowa mnie boli i nie mam zamiaru sie z lozka podnosic.

Szefiec mnie tez jajniki bola mimo brania luteiny. Widocznie tak juz mam.

Manka ja z moja mama rozmawialam i tez dopiero w 2 trymestrze miala jakiekolwiek objawy. Takze sie nie martw ; )

Ja sobie zrobilam jesc, ale nic mi przez gardlo nie chce przejsc ; (


Moj sie nie pyta o czym tutaj piszemy. Ja mu czasami cos powiem, ale on nie wyraza zainteresowania.


Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
ja też mam mało objawów, dzisiaj wyjątkowo męczą mnie mdłości. Nie mogę się już doczekać wizyty. Czy któraś mama przyjmuje jakieś leki ?
 
Lilith daj znać po wizycie

Asia 1989 witaj :) kciuki za jutrzejszą wizytę

Ja też nie mam siły na nic, najchętniej to leżałabym tylko w łóżku. Zmęczenie i wieczne niewyspanie to chyba mój jedyny objaw ciąży.
 
myslalam ze tylko mi sie nic nie chce i brak siły na cokolwiek,jedynie mam sile jesc :-) jajecznica dzis z 8 jaj ze szczypiorem i majonezem chyba przesadziłam bo mi w gardle stoi bleeeeeeee.jeszcze pogoda deszczowa i nie wpływa zbytnio na nastrój.
 
Fruzka u nas tez taka pogoda do bani... Nie mam weny na nic. Moj psiak tak samo, leży u mnie na kolanach i nie odstępują na krok :)
 
Mi mdlosci juz powoli przechodza jest lepiej niż w 6 tyg jak się zaczęły. Jedzenie mnie odrzuca ale wciskam w sb owoce głównie i zupy jem bo to mi najlepiej przechodzi przez gardlo. Wam też tak głośno burczy w brzuchach mimo tego że nie chce wam się jeść? .xd
 
reklama
Do góry