reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Milagros my będziemy ślubować w październiku, mam nadzieję że do tego czasu znajdę jakąś kieckę, bo 2, a właściwie 3 raz ślubu przekładać nie będziemy :rofl2:

Dzastibasti w 1 ciąży chciałam tak robić, to wyszło tak że 1 zdjęcie mam z 25 tygodnia :sorry: Potem jakoś z końca ciąży, a szkoda że mi tak wyszło, bo to fajna pamiątka. Za to jakiś czas robiłam w miarę systematycznie zdjęcie maluchowi przy tym samym miśku, to jest kosmos jak dzieci szybko rosną :tak:

Kate jaki zabieg będzie miała Twoja córcia?

Edit u mnie na wrześniówkach dziewczyna ma taką różnicę wieku między dziećmi i z tego co się orientuję to podstawka daje radę :tak: Na dłuższe spacery chyba idą na 2 wózki, ale nie jestem pewna. Ja się zastanawiam czy u nas da radę dostawka, bo mała strasznie nam ucieka, w ogóle się nie słucha. Mam taką naiwną nadzieję, że do marca będzie spokojnym, grzecznym dzieckiem :-D W razie czego są takie wózki rok po roku, co w późniejszym czasie można zdemontować siedzisko dla młodszego dziecka i wózek funkcjonuje jak pojedyńczy.

Olencja o rany, ale wiadomości :no: Mam nadzieję że to nie będzie bardzo komplikowało, wszystko samo się zrośnie, trzymaj się!

Bar bra miłych widoków :tak:
 
edit- u mnie bedzie 3 lata roznicy, ale moja cora na nowo pokochala wozek i by sie tylko wozila. Mam nadzieje, ze nie bede musiala za bardzo kombinowac.
Olencja- odpoczywaj
Bra bar- udanej wizyty

A ja dzisiaj pelna energi, zdazylam dom posprzatac, obiad za chwile nastawie a moja corcia poszla przed chwila spac.
 
Olencja daj znac koniecznie co lekarz powiedzial.

Natka, nie biorę luteiny wiec nie mam jak pomoc :(

Sylvi ja tez mam takie klocia, ale nerwus ze mnie niesamowity aż się boje pomyśleć jakie wredne moje dziecko się urodzi :x

Bar Bra trzymam kciuki za wizytę. :-)

A co do dziewczyn myślących jak pogodzić dwóch maluchów, koleżanka tez miała ta dostawkę dla starszaka, a skonczylo się na koniecznosci kupna podwójnego wózka (roznica 2lata) mala jak zobaczyla,ze braciszek jeździ w wozki sama tez zapragnela :-)
 
Wróciłam właśnie z urzędu, bylam w wydziale komunikacji, boże święty... Kto te babska tam obsadza... Nic nie wiedza, i "proszę sobie na Internecie poszukać". A do tego Male pomieszczenie, dziesiątki ludzi, milion rodzajów perfum i innych zapachów, wiec poranne mdłości zamiast minąć tylko się rozkręciły. :(
 
reklama
Do góry