reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Volka - planowana czy nie, rodzina zawsze może różnie zareagować. My planowaliśmy ale nie z rodziną :D. Także jeszcze nic nie podejrzewają :D.

Ja jeszcze nie mam mdłości... ani zachcianek. Ale nie ciągnie mnie do słodyczy przesadnie, w poprzedniej z chlopakiem mocno jadlam :D
 
reklama
Dla mnie słodycze też mogą nie istnieć ale nigdy nie byłam w nich szaleńczo zakochana :) na kwaśne też nie mam parcia, ogólnie wszystko mi jedno co mam jeść :) najchętniej nie jadłabym nic, bo nic mi specjalnie nie podchodzi, i jestem najszczęśliwsza jak mój mi przyniesie coś co akurat mi podpasuje :)

My podobnie jak Pampuszek, planowaliśmy, ale nikt z rodziny nie wiedział, spodziewam się najróżniejszej reakcji :)
 
oj ja dziś mam też takie nerwy, że mnie wszysko dookoła wkurza, mąż syn, pies, kurier itp.
W dodatku nie mogę się porozumieć z nim w sprawie urlopu i w koncu pewnie nigdzie nam się nie uda wyjechać:( Jak ja mogę mieć wolne, to on nie może i na odwrót, zawsze problem. Chyba wezmę syna i pojadę na tydzień do rodziców, żeby trochę odetchnąć...
 
U nas rodziny już wiedzą chociaż chciałam zaczekać do wizyty ale R nie wytrzymał. Zareagowali ok babcia mego bardzo się ucieszyła.
 
U nas będzie 4 i pasuje żeby był chłopak bo mam syna i 2 córki (5lat 4 lata i 3latka). Z synem chciało mi się kwasnego ogórkowa co 2 dzień z pierwszą córka zabiła bym za ptasie mleczko i wszystko co słodkie, ostatnia córcia była mieszana początek kwaśne a później słodkie. No i każda ciąża inna


Ja bym chciała córkę a mąż syna :p ale byle by zdrowe było :) i tak mu czasem dokuczam żeby np się przesunął w łóżku bo ja i jego córka chcemy się położyć i potrzebujemy dużo miejsca :p albo żeby mi i córce herbatkę zrobił hehe :p takie tam zabawnie jest.
A co do słodkiego i kwaśnego to specjalnie mnie jakoś nie bierze ani na jedno ani na drugie ale np nigdy ciastka całego bym nie zjadła z jakimś kremem a wczoraj 2 zjadłam aż sama byłam w szoku i obsypało mnie trochę na twarzy :( żegnaj gładka cero :)
 
reklama
Ja już po wizycie.Pęcherzyk jest -odpowiedni do wieku ciąży,ale zarodka jeszcze nie widać.Nie martwię się,bo Usg nie było najwyższych lotów.Za tydzien kontrola,bo wyjeżdżamy na urlop i wolałabym spać spokojnie.Olencja witaj, u nas tez będzie czwarte,u mnie same dziewczynki,dalej chciałabym dziewczynkę,chociaż najważniejsze,zeby było całe i zdrowe:)
 
Do góry