reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Balladyna wspolczuje. Ja w pierwszej nie miałam mdłości i zastanawiam się jak będzie teraz.

Ból głowy znów i leze w łóżku zmęczona.
 
reklama
Ja Wam powiem, że u mnie też tak jest, że jak mi niedobrze to wiem, że muszę coś zjeść, wmusić w siebie chociaż to mija po chwili i jest ok. Ale coraz częściej niestety mi niedobrze i w głowie się kręci. Na mojego non stop wrzeszczę i o wszystko mam pretensje :p
 
My też planowaliśmy drugie żeby Bartuś miał rodzeństwo i żeby była między nimi mała różnica w latach. Najważniejsze żeby dzidzia urodziła się zdrowa ale ja marzę o córeczce, bo na chwile obecna nie planujemy juz więcej dzieci. Moje przeczucie mówi mi jednak ze to będzie drugi synek :-)

My wynajmujemy mieszkanie bo z teściami wytrzymałam tylko i aż 4 dlugie lata. Dzidzia będzie pewnie spala w naszym pokoju w swoim łóżeczku dopóki będę karmić w nocy, a później do pokoju bartusia.

Ja biorę kwas foliowy i witaminy na pierwszy trymestr ciąży femibion
 
Biore tylko kwas foliowy, jeśli chodzi o witaminy to poczekam na wizytę u ginekologa ;)

Dziewczyny współczuje wam mdłości i wymiotów! Całe szczęście tylko raz mnie zemdliło, i od tamtej pory wszystko dobrze. Boli mnie tylko dalej podbrzusze i piersi pobolewają non stop.
 
A też macie tak dużo wydzieliny? Ja to przed ciążą w ogóle nie miałam z tym problemu praktycznie a teraz to musiałabym chyba majtki zmieniać 2 razy dziennie :/
 
reklama
Ja już po wizycie jestem - jak narazie wszystko w porządku - serduszko już było widać :-). Pani Ginekolog zrobiła nam pierwsze zdjęcie i założyła kartę ciąży :) Dostałam też listę badań, które muszę zrobić do 14 tygodnia ciąży. Następna wizyta za 4 tygodnie :) A termin z USG na 5.03.2016, a z miesiączki na 3.03.
 
Do góry