reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Ja mam już 3 dzieci, ciąża moja 5 jedno straciłam. Mnie ciągle boli brzuch i jest mi mega niedobrze. Co byście chciały mieć chłopca czy dziewczynkę?


Przeczucia mam na chłopca, chociaż to jeszcze za wcześnie :) ale jak znam moją intuicje to będzie dziewczynka :) ważne by zdrowe :)
 
To przes burze chormonow [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Przed miesiączką też tak było, nie licząc tego miesiąca więc zaczęłam podejrzewać, że się udało :) mam nadzieje, że to minie nie chciałabym na niego krzyczeć non stop przez kolejne 8 miesięcy :)
 
Milagros mam tak samo R wraca z pracy i już mam nerwa wku.... mnie bo jego zdaniem ciąża to choroba wczoraj to wręcz mnie unikal. . Nie zrobił mi nic a patrzeć na niego nie mogę.oby mi to minęło :-) kilka dni temu byli ok był sexik a teraz to masakra
 
witaj Olencja :)

Dziewczyny trzymajcie kciuki dzisiaj - na 17:40 idę na pierwszą wizytę :)

Ja mam wręcz odwrotnie - zawsze się szybko złościłam na mojego męża, a puki co łagodna jak baranek jestem hehe
 
A na mnie maz sie wkurza i krzyczy od wczoraj o byle pierdy :/. W weekend to mieliśmy apogeum kłótni. Kupiłam sobie dzisiaj fajna sukienkę:D. Jutro ubieram na wypad z kumpela. Cieszę sie jak głupia bo nigdzie nie wychodziłam z domu sama przez rok.
 
reklama
Ah z facetami tak jest, albo nie rozumieją jak możemy się źle czuć albo wyolbrzymiają wszystko do granic możliwości. Mój niby się martwi a za chwile uważa, że przecież mogłabym na bungee skakać :eek: rozumiem, że dla niego to tak samo nowa sytuacja jak dla mnie, ale jak to kobieta najchętniej bym chciała żeby się wszystkiego domyślił :-D
 
Do góry