reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

a ja właśnie ugotowałam sobie zupkę ogórkowa, taka kwaśna mniammm pycha, a jak zjadłam ogóra kiszonego byłam w siódmym niebie, dawno mi nic tak nie smakowało haha

przeczuwam u siebie chłopca bo z córa cały czas chciało mi sie słodkiego a teraz na słodycze patrzeć nie moge
 
reklama
Poziomka07 mam to samo kwaśne albo slone napewno nie słodkie, na słodycze patrzeć nie mogę.
Czy wy też czujecie się zmęczone i na nic siły nie macie? Mnie ręce i nogi bolą o brzuchu już nie mówię
 
No a ja miałam odwrotnie. PRzy bliźniakach chciało mi się słodyczy i się urodzili chłopcy a teraz przy całej mojej miłości do słodkiego wcale mi się nie chce, więc mam nadzieję, ze to będzie dziewuszka! Boże, jakbym chciała żeby to była dziewczynka, bo wiem, że już o 4 się nie będziemy starać. Wiem, najważniejsze żeby było zdrowe, ale ja strasznie marzę o córce :p
 
Też bardzo chcę córkę .dziś kapuśniak zrobiłam taki super kwasny.przeczucia co będzie nie mam. A nie mogę patrzeć na wędliny śmierdzą mi
 
Podziwiam was ze mając roczne maleństwa już chcieliście drugie. W sumienie wcześniej nie miałam z kim się starać,bo z ojcem syna kupę lat nie jestem
 
Ja po cichutku licze na dziewczynke ;) Kubus mial byc dziewczynka, wiec nawet cala wyprawka juz na dziewczynke czeka ;)
Dziewczyny a czy bierzecie jakieś witaminy?
 
U nas będzie 4 i pasuje żeby był chłopak bo mam syna i 2 córki (5lat 4 lata i 3latka). Z synem chciało mi się kwasnego ogórkowa co 2 dzień z pierwszą córka zabiła bym za ptasie mleczko i wszystko co słodkie, ostatnia córcia była mieszana początek kwaśne a później słodkie. No i każda ciąża inna
 
Ja też narazie kwas foliowy. Lekarz mi zaleci pewnie jakieś witaminy. Moje dzieci już mają prawie 4 lata, ale w sumie ta ciąża troche nieplanowana, bo mamy kiepską sytuację finansową dlatego nie wiem jak rodzina zareaguje. Może być różnie :/
 
reklama
U nas tez nie jest jakoś super ale damy radę. Rodzina zareagowała różnie, siostra była wsciekla aż nie chce pamiętać. No nic trzeba się cieszyć i myśleć pozytywnie
 
Do góry