reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja w pierwszej ciaży nic nei stosowałam i na szczęście nie miałam ani jednego rozstępu (a przy bliźniakach miałam ogromny brzuch), ale teraz się zastanowię...jednak mam już 4 lata więcej :p. Brzuch mnie swędział strasznie w zeszłym tygodniu. Teraz na szczęście przeszło ;)
 
reklama
Heeej.
Właśnie wróciłam od dietetyka, dostałam nową dietę, nowe zalecenia, więc Was podczytam do herbatki a potem skakam do kuchni ugotować coś pysznego.

Milagros ja na razie użwam tego rossmanowskiego, podobno jest dobry, jak skończę ten to kupię z palmersa :)

Baby dream? dobrze pamiętam? :)
 
Ale mnie boli głowa... Triche stresu dzis bylo, bardzo emocjonalnie reaguje i nie wytrzymuje juz troche napięcia. Jak sobie radzicie ze stresem?

Zuzia mój tez ma prawie 14 miesięcy, wiec będziemy miały podobna roznice wieku :D
 
Ale mnie boli głowa... Triche stresu dzis bylo, bardzo emocjonalnie reaguje i nie wytrzymuje juz troche napięcia. Jak sobie radzicie ze stresem?

Nie radzę sobie :)
W pierwszej ciąży byłam praktycznie bez uczuć, nie potrafiłam płakać, i jak zwykle bardzo szybko się obrażałam i rzucałam fochy, tak w pierwszej ciąży luuuuuz total, zero stresu, nic mnie nie ruszało, kamień dosłownie.
A teraz ryczę co chwilę, krzyczę na klientów, na rodzinę...nikt nie rozumie o co mi chodzi, pod nosem coś o PMSie mówią, zdziwią się jak ich poinformuję o ciąży :-D
 
Mi tak chormony szaleja, ze ostatnio zrobilam swojemu awanture o nic :/.

Ogolnie od smiechu do placzu w 3 sekundy [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Hej :-) ja juz po wizycie jestem 6tydz 6 dzien serduszko juz ładnie słychać. Ginekolog zrobil nam pierwsze zdj i kartę ciąży juz założył :-)
 
reklama
Natka, ja na swojego też non stop się dre :) w jednej chwili śmiechy żarty w drugiej obraza sama nie wiem o co :) nie obrażam się tylko jak przynosi mi coś do jedzenia :D
 
Do góry