reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
moja beta z 34 dnia cyklu 4999 mIU/ml, to chyba całkiem niezły wynik? ;)

uff, jestem nieco spokojniejsza
 
Dziękuje Wam dziewczyny za odpowiedź na temat kremów :) kupie chyba wszystkie trzy :) baby dream, palmers i bio oil, tego ostatniego używała szwagierka, ale dopiero po porodzie i niestety rozstępy się pojawiły, w trakcie ciąży używała tylko żeli pod prysznic z nivea i balsamu pod prysznic, pewna że to wystarczy, ale niestety każda skóra jest inna. Obawiam się troszkę bo mam skórę skłonną do przesuszania i chciałabym coś robić żeby później nie jęczeć że mam rozstępu a nic wcześniej nie robilam by temu zapobieć, także sumienie będę miała spokojne :)

Czy któraś z Wam planuje zapisać się na szkołę rodzenia czy może aqua areobic dla kobiet w ciąży? :) 3 miesiące po porodzie biorę ślub i chciałabym w miarę przyzwoicie wyglądać :)

Sylvia co do bety wydaje mi się, że jest jak najbardziej przyzwoita, ładny wynik :)

Paulina zdjęcie super! Już bym chciała zobaczyć swoje Maleństwo :)

Udało mi się zarejestrować do ginekologa na 21.07, zwolniło się szczęście miejsce :)
 
Siema

Sylvi beta ładna.

Paulina śliczna fasolka.

Balladyna oszczędzaj się, leniu**** ile się da.

Milagros ja niestety po pierwszej ciąży mam rozstępy mimo, że kremy i inne specyfiki były korzystne.
Do szkoły rodzenia nie będę chodzić, ale na ćwiczenia dla ciężarnych tak.
 
Siema

Sylvi beta ładna.

Paulina śliczna fasolka.

Balladyna oszczędzaj się, leniu**** ile się da.

Milagros ja niestety po pierwszej ciąży mam rozstępy mimo, że kremy i inne specyfiki były korzystne.
Do szkoły rodzenia nie będę chodzić, ale na ćwiczenia dla ciężarnych tak.


To chyba zależy od skłonności naszej skóry, nie będę się załamywać jeśli się jakieś pojawię, ciąża niesie ze sobą trochę skutków ubocznych i każda z nas ma tą świadomość :)
nad szkoła rodzenia się jeszcze zastanawiam, ale jeśli chodzi o ćwiczenia to jak tylko lekarz potwierdzi ciążę i nie będzie żadnych przeciwwskazań to zapiszę się na zajęcia :)
 
Rozstępy mam po ciąży nawet na nogach.
Sądziłam ze ja tylko nerwowa mnie widok R wku..... Nie wiem czemu i nie mam cierpliwosci do nikogo.
Szkoda ze zdjęcia nie mogę zobaczyć z tel
 
Rozstępy mam po ciąży nawet na nogach.
Sądziłam ze ja tylko nerwowa mnie widok R wku..... Nie wiem czemu i nie mam cierpliwosci do nikogo.
Szkoda ze zdjęcia nie mogę zobaczyć z tel

Nie martw sie, mnie też wkurza głupie moj narzeczony :) nie wiem czemu nie wiem za co, ale irytuje mnie jego osoba.
 
reklama
Do góry