reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Wtam nowe Mamy!!!Ja mam termin tuz przed swoimi 36 urodzinamu.Jutro mam wizytę,trzymajcie kciuki!:)To moja 5-ta ciąza,wiec brzuch wydaje mi się,że już trochę widać;-)Widzę,ze są mamy z trojeczką,ale z czwartym dzieckiem chyba nikogo nie ma?pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za każdą!!!
 
reklama
Paulina super:) prosimy o zdjęcie;)

Zuzia witaj!

Sprawdzałam właśnie wynik bety ale jeszcze nie ma..
Co do nerwowości to narazie lepiej nawet niż w czasie PMS;) Tylko wzruszam się z byle powodu
 
Milagros ja w pierwszej ciazy uzywalam kremu przeciw rozstepom z AA. I nie pojawil sie ani nawet jeden rozstep :) teraz mam zamiar uzywac tego samego :) tylko dziewczyny dobrze czytajcie etykiety, bo wiekszosc kremow mozna uzywac dopiero po 3 miesiacu :)
 
Witam dziewczyny :)

Mam nadzieję, że do was mogę dołączyć :) tydzień temu zrobiłam betę i wynik wyszedł 1970,40, także mocno ciążowy ;)
Jestem mamą 14 miesięcznego Artura :)
Cieżko mi nawet powiedzieć który to tydzień, bo moja OM to 22.04.... ;) po ciąży bardzo rozregulowały mi się miesiączki, także to chyba cud, że jestem w ciąży.
Do lekarza idę dopiero 22.07 więć póki co jedynym potwierdzeniem ciąży jest beta :)

Będę próbować was nadrobić :)

Gratulacje! :) :) ja mam 16 miesieczn3go Synka, roznica podobna :)
 
Milagros24 moj wrocil z pracy i go od razu do kuchni wywalilam robic obiad [emoji14]. Stwierdzil ze nawet siku zrobic nie moze, bo juz go gonie.

I przyniosl mi dzisiaj moje ulubione lody ;) Sorbet truskawkowy [emoji14]

Ja mam Bio-Oil ktory polecila mi kolezanka ;) Ten tez mozna dopiero po 12 tyg uzywac wiec narazie stoi na polce ;)



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Maleństwo i echo serduszka :-)
 

Załączniki

  • 1436804444799.jpg
    1436804444799.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 65
natka90 ja tez mam Bio Oil, używałam w pierwszej ciązy i żadnych rozstepów nie miałam. Tutaj w UK jest on bardzo popularny. Widziałam w Polsce tez go.
 
Hej laski. U nas na wizycie bejbi starsze niż z OM bo już 7t2d mierzy 11 mm :-) niestety mam też w pobliżu krwiaka który jest efektem skurczy, a nie wiadomo co bylo ich przyczyną więc mam się oszczędzać I jeśli boli brzuch to brać nospę. Zapisał mi też duphaston czyli progesteron aby zmniejszyć ryzyko poronienia. Tak więc wielka radość ale I strach.Karty mi jeszcze nie założył.., nastepna wizyta 30 lipca.
 
reklama
Witajcie nowemamjsie, grono sie powieksza ze hoho ☺ ja wlasnie leze po duuuzej dawce czereśni..... pisalam ostatnio ze nie mam onjawow a xzis od rana mdlosci, w pracy myslalam ze zwymiotuje ale wypiłam herbate i przeszlo na troche. Tez uzywalam palmersa w pierszej ciazy i bio oil i na szczescie nie mam rozstepów, teraz tez na dzien palmers bede uzywac na noc bio oil bo tlusty. Panna Myszka dlaczego masz diete? oszalalam ale siedze godz po pracy i ogladam wozki, dwa nawet sobie upatrzylam
 
Do góry