reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

witam nowe marcowe mamuśki!!
OJ ale przez weekend popisałyście trudno nadgonić co będzie później
dziewczyny samych dobrych wieści z wizyt
ja się czuję już troszkę lepiej a w środę lekarz!!
a zaraz muszę się zwijać bo na 13.30 do pracy (popołudniówki) masakra jakaś
a 30 to dużżżżo tutaj ja wew wrześniu 35 :)
miłego dzionka :)
 
reklama
Volka, to czekamy razem:) dobrze że poszłaś do drugiego, w głowie mi się nie mieści jak lekarz może wydać taką diagnozę bez dodatkowych badań.

Natka współczuję pracy, jak ty wytrzymasz na stojąco..? Dobrze, że chociaż tydzień zwolnienia..
Lewusek, myślę że w Niemczech nie powinnać mieć kłopotów ze zwolnienie, szczególnie przy takim rodzaju pracy. Mieszkałam tam kilka lat i zawsze od ręki dostawałam zwolnienie jak chorowałam:)

Odpoczywajcie dziewczyny, ja dzis młodego wysłałam do koleżanki na 3 godzinki i pracuję w łóżku z laptopem;)
 
Volka, to czekamy razem:) dobrze że poszłaś do drugiego, w głowie mi się nie mieści jak lekarz może wydać taką diagnozę bez dodatkowych badań.

Natka współczuję pracy, jak ty wytrzymasz na stojąco..? Dobrze, że chociaż tydzień zwolnienia..
Lewusek, myślę że w Niemczech nie powinnać mieć kłopotów ze zwolnienie, szczególnie przy takim rodzaju pracy. Mieszkałam tam kilka lat i zawsze od ręki dostawałam zwolnienie jak chorowałam:)

Odpoczywajcie dziewczyny, ja dzis młodego wysłałam do koleżanki na 3 godzinki i pracuję w łóżku z laptopem;)

Z jednej strony Ci zazdroszcze pracy w domu, a z drugiej wspolczuje bo praca jest zawsze przy Tobie. Ja ide na 8h i pozniej staram sie juz o niej wiecej nie myslec :)
 
Hej :-) gratulacje dla nowych przyszłych mamuś :-)

Ja dzisiaj się zwolniłam z pracy szybciej, mdłości nie dają mi spokoju do 12 conajmniej,dopiero popołudniu udaje mi się coś przegryźć..ehh żeby tylko ten najgorszy okres minął... ;-)
 
Dziewczyny a używacie już jakichś kremów nawilżających na brzuch czy przeciw rozstępom ?
 
Milagros, no własnie ma to swoje dobre i złe strony, na szczęście jeszcze lubię to co robię:)

Co do kremów, to usiłuję sobie przypomnieć, jak to było w pierwszej ciąży, ale nie pamiętam. Wiem tylko że używałam Galenic na rozstępy, ale to chyba nie od początku. Udało mi się przed nimi uchronić.
Teraz jeszcze nic nie stosuję, ale trzebaby powoli pomyśleć.

aliszia współczuję mdłości, mnie nachodzą częściej od wczoraj, ale da się znieść. Tylko kawy już nie tknę po wczorajszym..
 
Milagros ja smaruję oliwka bo już na cycach mam pierwsze rozstępy ale mi o 2rozmiary już urosły. Na wizycie się zapytam co poleca. Natka ciesz się tygodniu zwolnienia i odpoczywaj. Was brzuch swedzi ?bo ja się czochram jak opentana
 
Witam dziewczyny :)

Mam nadzieję, że do was mogę dołączyć :) tydzień temu zrobiłam betę i wynik wyszedł 1970,40, także mocno ciążowy ;)
Jestem mamą 14 miesięcznego Artura :)
Cieżko mi nawet powiedzieć który to tydzień, bo moja OM to 22.04.... ;) po ciąży bardzo rozregulowały mi się miesiączki, także to chyba cud, że jestem w ciąży.
Do lekarza idę dopiero 22.07 więć póki co jedynym potwierdzeniem ciąży jest beta :)

Będę próbować was nadrobić :)
 
Ostatnia edycja:
Heeej.
Właśnie wróciłam od dietetyka, dostałam nową dietę, nowe zalecenia, więc Was podczytam do herbatki a potem skakam do kuchni ugotować coś pysznego.

Milagros ja na razie użwam tego rossmanowskiego, podobno jest dobry, jak skończę ten to kupię z palmersa :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milagros ja smaruję oliwka bo już na cycach mam pierwsze rozstępy ale mi o 2rozmiary już urosły. Na wizycie się zapytam co poleca. Natka ciesz się tygodniu zwolnienia i odpoczywaj. Was brzuch swedzi ?bo ja się czochram jak opentana

Bardzo Ci wspolczuje, mnie poki co nic nie swędzi :) a oliwka na mnie nie działa,więc będę musiała cos poszukać innego.
 
Do góry