reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Cześć

Roxi witaj.

Balladyna kciuki za wizytę i daj koniecznie znać.

Zazdroszczę dziewczynom które nie mają mdłości i nie wymiotuja. Ja wczoraj wieczorem zwymiotowalam chyba jedzenie z całego dnia. Do tego jeszcze bolała mnie głowa.
 
reklama
Roxxi witaj, w piątek na pewno już będzie serduszko

Balladyna udanej wizyty i nie stresuj się, będzie dobrze:)

Chrobek, współczuję..mnie też mdliło wieczorem ale obeszło się bez wymiotów na szczęście.

Ja niedługo pomykam na betę.

Miłego dnia!
 
Balladyna tez mam dziś kolo 15 wizyte fajnie by było już serduszko zobaczyć :-) Ja mdlosci mam straszne dziś po wizycie od razu nad morze jadę jestem ciekawa jak tą trasę przetrwam...
 
Hej dziewczyny. Dopisuję się do wątku, zobaczyłam wczoraj dwie kreski, dziś jeszcze się upewniłam, bo ta druga jest słaba dość. Ale nie mam wątpliwości że to to :D. 24 marca sobie obliczyłam termin :D
 
Hej ja dziś jadę zapłacić za wakacje :D poprzestawiał mi się zegar snu spać mi się chce już o 23 a wstaje przed 10 :( gdzie zawsze siedziałam do późna i wstawałam przed 14 :p

Dziewczyny dajcie znać jak po wizytach.

Paulina udanych wakacji :)
Witaj Pampuszek i gratulacje :)
Sylvi daj znać jak beta :)
 
Cześć dziewczyny

Roxxi, Pampuszek witajcie i gratulacje

Pampuszek mi się wydaje że najlepiej iść tak w 7-8 tygodniu wtedy juz powinno wszystko ładnie widać. ja poszłam wcześniej bo moja ginekolog nie robi usg tylko wypisuje skierowania i chodzę do drugiego lekarza, który mi zawsze wykonuje usg.

Balladyna i Paulina udanych wizyt :-) samych dobrych wiadomości

Do mnie przyjechała na tydzień siostra wiec teraz się obijam a ona zajmuje się swoim chrześniakiem :-)

Miłego dnia wszystkim życzę :-)
 
reklama
Do góry