reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Witaj Zizi.
Ja na l4 musiałam iść ze względu ze mam prace fizyczna i bym mogła tylko do 5 kg dźwigać co u mnie w pracy jest niemożliwe.
 
Witaj Zizi:) Ja też nie należę do najmłodszych, obiecałam sobie że drugie będzie zanim skończę 35 no ale się nie udało, w tym roku świętowałam 36:)
 
Witam wszystkie nowe mamusie!
Z tym dźwiganiem to różnie jest, mój syn ma 5 lat, 17 kilo a dość często go niestety noszę na rękach....przez pierwszy tydzień starałam się go nie podnosić, a teraz za bardzo nie ma jak, no bo wakacje, przedszkola nie ma i ze mną cały dzień jest, i do tego praca.
Nadal fatalnie się czuję, mdłości męczą, do tego do kompletu doszła zgaga. Dobrze że mąż od 14 w domu, to ogarnie starszaka :tak:
 
hello;-)
witam nowe forumowiczki

u mnie zachcianek brak, apetytu zreszta niestety tez, w ogóle nie mam ochoty na mięsa, wędliny itp. generalnie trochę zmuszam sie do jedzenia a najlepiej to jadlabym tylko owoce i warzywa

pocieszam sie, ze dIdzia to jeszcze okruszek wiec za dużo nie potrzebuje

objawow ciążowych poza ciągłym chodzeniem siusiu brak, ale przy łożku trzymam wodę i od razu po przebudzeniu pije zeby mdłości mnie przypadkiem nie dopadły ;-)
 
Hej Dziewczyny :) gratuluje wszystkim przyszłym Mamusiom :) Czy mogę się do Was dołączyć? W środę ujrzałam wymarzone dwie kreseczki :) test robiłam w dniu spodziewanej @ kolejny na drugi dzień, kreseczka już mocniejsza :) do ginekologa jeszcze się nie umówiłam :) termin z kalkulatorów wypada mi na 18 marca, zaś z metody termin @ + 7 dni - 3 miesiące na 17 :)

Pozdrawiam :)
Witaj :) i gratuluje

Ja odkąd jestem w ciąży nie potrafię dłużej spać niż 10 :/ a tak to wcześniej nawet czasem do 14 :p
Powiem wam że fajnie jest tak obudzić się bez kaca :p
Dziś znowu czeka mnie robota kierowcy na grila urodzinowego :p
Jej ja to juz nie pamietam kiedy do tej godziny spałam.... Chyba w ogóle nie spałam tak długo no... chyba że byłam po 12 h pracy nocnej...

U mnie brak zachcianek, ciągle bym tylko jadła bo inaczej mnie mdli, ale nie traktuje tego jako objaw ciąży bo mam tak odkąd pamiętam.
Dziewczyny paliła któraś z Was przed ciążą? wyrzuciłam papierosy jak tylko dowiedziałam się, ze się udało, ale na internecie czytam rożne opinie, że trzeba stopniowo, i już sama nie wiem, dobrze się czuje bez papierosów, nie ciągnie mnie i praktycznie o tym nie pamiętam póki nie zobacze kogoś z papierosem na ulicy.
Ja rzuciłam palenie pozatym jak mój pali to okropnie mi to teraz śmierdzi ... też rzuciłam z chwili na chwile.. i dobrze mi z tym i juz na pewno nie wróce do tego
ja poczatkowo myslalam, zeby stopniowo zmniejszac ilosc papierosow jak tylko zaczelam podejrzewać, ze sie udalo (bolal mnie brzuch od 3 dni po owulacji, pelne piersi i wlasnie papierosy juz tak nie smakowaly) ale wcale nie udalo mi sie zmniejszac, palilam tyle samo, sprawdzilo sie tylko calkowite zrezygnowanie, i poki co jest dobrze, i mam nadziee ze juz tak zostanie :)

A dziewczyny kiedy planujecie powiedzieć rodzinie i otoczeniu ? :)
U mnie wie rodzina ( wiekszosc) i najbiższe osoby.....

Hej,
wczoraj zrobiłam test i oczywiście dodatni:-). Mam nadzieję, że tu z Wami zostanę aż do marca, a może i dłużej:-).
To moja druga ciąża, wyczekana.Do młódek nie należę.
Cały czas mam wrażenie że zaraz dostanę @ i to mnie przeraża. Też tak macie?
W tamtym roku w czerwcu właśnie kilka dni po zrobieniu testu zaczęłam krwawić i teraz się boję....Do lekarza wybieram się w poniedziałek.
Pozdrawiam wszystkie mamy.
Witaj gratuluje :D
Ja też tak miałam cały czas ból jakbym za chwile miała zacząc krwawic....

Ja sie dziś kiepsko czułam... Brzuch bolał okropnie chyba przesadziłam z sprzataniem :/ ale jak pospałam troche to ból zelżał i teraz jest w porządku.
 
witam nowe marcowki :) Poziomeczka ja tez glownie owoce I warzywa. I nie moge jogurtow juz, tylko po nich mnie mdli jak cholera.
Strach przed @ trzeba przejść :) mi sie to jakoś wydawalo nierealne że nie dostane a jednak nie dostałam :) mam nadzieje ze spokoj od podpasek na kilka miesięcy.
dziewczyny a jak u was z seksem? Ja pierwsze dni uważałam ale teraz już sobie nie odmawiam I nawet ochotę mam. Ciekawe czy lekarz nie odradzi.
 
Nie ma co sb odmawiać :-) ja też na początku co do tego miałam wątpliwości ale lekarz mi powiedział zeby nie rezygnować ze w ciąży seks jest zalecany nawet ale dlaczego to już nie zapytałam :-p wiec teraz już też sb nie odmawiam :-d
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam do domu po 10h w robocie ; ( Padam na twarz. A w sumie to odpoczywam i czekam az mo D. jedzenie do lozka przyniesie ;))

Mi sie wydaje, ze z seksu nie ma co rezygnowac. No chyba, ze ktos ma przeciwskazania od lekarza to inna bajka.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry