reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

natka ma to swoje dobre i złe strony, prowadzę swoją działalność i na L4 raczej nie pójdę, bo nie wyżyję z zusowskiego chorobowego.
Milagros, to koniecznie do lekarza w takiej sytuacji, powinnaś dostać zwolnienie. Z papierosami nie orientuję się bo nigdy nie paliłam:)

A co do zachcianek to nadal wszystko co słone, na słodkie nie mam ochoty no i na mięso/wędliny też nie bardzo, wolę same warzywa lub sery.


A o zasiłku macierzyńskim nie wspominając, prezydent podpisał ustawę dot. kobiet na własnej dg i ma wejść w życie 1 listopada. Ja również prowadzę własną firmę, i planuję pracować do końca roku, może jeszcze początek stycznia. Liczę że urodzę w połowie lutego, a od kwietnia już mam zlecenia, więc nie podpoczywam ;)
 
reklama
Hej milagros ja paliłam, miałam rzucić odrazu jak zajdę w ciążę, ale pomyślałam a jeszcze jednego, ostatniego... ( wiem straszna jestem), i jak zwymiotowałam po tym jednym, tak już do ust nie wziełam więcej, da się wytrzymać i trzeba myśleć o maleństwie, ono nie jest niczemu winne żeby je truć
 
Hej milagros ja paliłam, miałam rzucić odrazu jak zajdę w ciążę, ale pomyślałam a jeszcze jednego, ostatniego... ( wiem straszna jestem), i jak zwymiotowałam po tym jednym, tak już do ust nie wziełam więcej, da się wytrzymać i trzeba myśleć o maleństwie, ono nie jest niczemu winne żeby je truć

ja poczatkowo myslalam, zeby stopniowo zmniejszac ilosc papierosow jak tylko zaczelam podejrzewać, ze sie udalo (bolal mnie brzuch od 3 dni po owulacji, pelne piersi i wlasnie papierosy juz tak nie smakowaly) ale wcale nie udalo mi sie zmniejszac, palilam tyle samo, sprawdzilo sie tylko calkowite zrezygnowanie, i poki co jest dobrze, i mam nadziee ze juz tak zostanie :)

A dziewczyny kiedy planujecie powiedzieć rodzinie i otoczeniu ? :)
 
Ja siostrze już powiedziałam, ale z nią gadam o wszystkim, reszcie powiem jak polecimy we wrześniu do Pl, chcę zobaczyć ich reakcję :-) czyli to będzie już 4 miesiąc ;-)
 
Też bym w sumie chciała jeszcze poczekać, ale jako że będę musiała iść szybko na zwolnienie to wszyscy się dowiedzą :)
 
Ja z siostra tez o wszystkim rozmawiam i ona jako pierwsza wiedziała a mamie musiałam powiedzieć bo juz jestem na zwolnieniu i by się tak czy siak domyslila ze coś jest nie tak
 
Też bym poszła na zwolnienie ale tu nie dają "na ciążę", musiałaby być zagrożona, a mam takie nudności do południa że masakra, jak ja do pracy pójdę nie wiem, jeszcze pracuję od 6 do 14, czyli najgorsze godziny...
 
Hej,
wczoraj zrobiłam test i oczywiście dodatni:-). Mam nadzieję, że tu z Wami zostanę aż do marca, a może i dłużej:-).
To moja druga ciąża, wyczekana.Do młódek nie należę.
Cały czas mam wrażenie że zaraz dostanę @ i to mnie przeraża. Też tak macie?
W tamtym roku w czerwcu właśnie kilka dni po zrobieniu testu zaczęłam krwawić i teraz się boję....Do lekarza wybieram się w poniedziałek.
Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
reklama
JA teraz odpocznę przed grilem właśnie skończyłam sprzątać kąpiel i teraz relaks :)
Witaj Milagros
Ja l4 też dostałam od razu bo na farbach pracuje.
 
Do góry