reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Milagros witaj :)

Dziewczyny za szybko Wam napisałam, że nie mam mdłości. Dzisiaj mnie dopadły, od rana się męczę. Ja też pobudka o 7, ale mnie budzi mąż:p Jak to mówi musi jak najwięcej skorzystać z wolnego dnia i coć porobić w domu :D

Bar Bra miłego grilowania :) A dziewczyną, które w pracy to szybkiej dniówki :) A reszcie miłego dnia :)
 
reklama
Cześć

No ja dziś pospalam do 8, ale to dlatego, że mąż w domu i rano mała się zajął. Laski macie już jakieś zachcianki? Mnie nosi od wczoraj na kakao.

Milagros witaj.

Anula cieszę się bardzo, super wieści.

Natka gdybym nie była na l4 to też bym dziś pracowała.
 
Ostatnia edycja:
U mnie brak zachcianek, ciągle bym tylko jadła bo inaczej mnie mdli, ale nie traktuje tego jako objaw ciąży bo mam tak odkąd pamiętam.
Dziewczyny paliła któraś z Was przed ciążą? wyrzuciłam papierosy jak tylko dowiedziałam się, ze się udało, ale na internecie czytam rożne opinie, że trzeba stopniowo, i już sama nie wiem, dobrze się czuje bez papierosów, nie ciągnie mnie i praktycznie o tym nie pamiętam póki nie zobacze kogoś z papierosem na ulicy.
 
Witaj Milagros
Hej chrobku ja mam od 2dni ochotę na coś slonego lub kwaśnego typu ogórki kiszone lub kapusta ale także niestety przez mdlosci ciężko mi co kolwiek przełknąć
 
Milagros ja palilam przed. Wiem jak ciezko rzucic.

Ja od lekarza kiedys uslyszalam ze lepiej ograniczyc niz drastycznie rzucic.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Natka, w sumie powiem Ci, ze oswajałam się z tą myślą od jakiegoś czasu, że wypadałoby rzucić chociażby przez wzgląd na finanse (dosyć dużo paliłam). A opinie na temat rzucania słyszałam takie jak napisałaś, żeby stopniowo bo nagłe rzucenie może wywołać napięcie i stres, a jest to niewskazane w ciąży. Niestety znam siebie i wiem że ograniczanie papierosów mi nie wyjdzie, ciągnie mnie wtedy jeszcze bardziej niż teraz kiedy wgl nie palę. wybiorę się chyba po niedzieli do lekarza i zapytam jak to dokładnie jest. Wiem, też ze to troche za szybko zeby cokolwiek stwierdził, ale pracuje w dużym hałasie i z substancjami szkodliwymi, i nawet podejrzewając ciążę powinnam pójść na zwolnienie ( tak twierdzi nas kierownik oraz BHP-owiec )
 
natka ma to swoje dobre i złe strony, prowadzę swoją działalność i na L4 raczej nie pójdę, bo nie wyżyję z zusowskiego chorobowego.
Milagros, to koniecznie do lekarza w takiej sytuacji, powinnaś dostać zwolnienie. Z papierosami nie orientuję się bo nigdy nie paliłam:)

A co do zachcianek to nadal wszystko co słone, na słodkie nie mam ochoty no i na mięso/wędliny też nie bardzo, wolę same warzywa lub sery.
 
U mnie to samo jest na L4 nie pojde bo nie wyzyje inaczej. Ja bym nawet polowy tego co zarabiam nie dostala z socjala.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny bardzo Was współczuje, że musicie chodzić do pracy praktycznie do samego końca. U mnie w pracy jest średnia atmosfera, dlatego cieszę się, że będę mogła iść na zwolnienie i przez stresu przejść przez ciążę.
 
Do góry