reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sylvi- ja też po cichu liczę na to, że skoro już miałam jedną cesarkę to drugą też mi zrobią ;). Mimo tego bólu, który miałam już po porodzie jak schodziła ze mnie ta oksytocyna czy jak to tam się nazywa to i tak bardziej boję się bólu porodowego :p.
Od rana jak zwykle mi niedobrze. Na samą myśl o śniadaniu i kawie (też piję inkę) aż mi podchodzi do góry, ale muszę wmusić w siebie to jest lepiej ;)
 
reklama
hej ja byłam wczoraj w pracy nie powiedziałam o ciąży ale dziś idę do lekarza prywatnie na 19 i od piątku idę na L4 bo mi siedzieć 12 godzin niechce w pracy jak pójdę prywatnie wiem ze będę mieć zwolnienie do końca ciąży a jak coś bedzie mi szefowa marudziła trudno sie mowi teraz bede chroniona miłego dnia kobitki ...
 
Hej kobietki . Pogoda do bani przynajmniej u mnie .Za godzinke do pracy wychodze na 10 h .Juz mi sie odechciewa . Dziwne ...przestaly mmie bolec piersi .Jak u Was z tym jest ?
 
Lewusek mnie tez piersi już tak nie bolą to chyba norma , zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany
ja jeszcze trochę sie pobycze, bo ccórcia juz w szkole a potem do pracy :(
ale jutro juz lekarz a w piątek mamy barbecue w pracy!!:)
 
Ja jutro tez sie przejde do lekarza .Wizyte mam dopierona 4 sierpnia ale po pracy wczoraj bolalo a raczej klulo mnie okolicach lewego jajnika .Wcisne sie jakos do lekarza bo chcialabym wiedziec czy ciaza sie rozwija i czy jest prawidlowo umieszczona tzn w macicy
 
Hej mnie cyc dalej boli nerwa mam jakiegoś od rana ze bez kija nie podchodz w nocy spać nie mogę a w dzień jak Zabi chodze
 
Sylvi- ja też po cichu liczę na to, że skoro już miałam jedną cesarkę to drugą też mi zrobią ;). Mimo tego bólu, który miałam już po porodzie jak schodziła ze mnie ta oksytocyna czy jak to tam się nazywa to i tak bardziej boję się bólu porodowego :p.

Ja jestem po porodzie naturalnym i po cesarce, i mam nadzieję że pozwolą mi urodzić naturalnie. Ból bólem, ale myślę też o tym co jest lepsze dla dziecka.

Dziewczyny z tymi zwolnieniami L4 jest tak, że to nie zależy od tego czy się chce je mieć czy nie. To lekarz decyduje czy jesteśmy zdolne do pracy czy nie.
 
dziewczyny z uk może wy mi doradzicie!!
od czerwca pracuje w nowej firmie ale przez agencje, w czerwcu zaszalam w ciaze, ale jeszcze nikomu nie mówiłam, teraz mam możliwość aplikowania o kontrakt. Próbować czy muszę ich informować o ciąży? i czy zdąże przepracować 26 tygodni na kontrakcie? czy lepiej zostać przez agencje?czekam na jakieś porady bo nie bardzo mam sie kogo poradzić!!!
 
reklama
No to ja pierwsza dziś:)

Ja planuję łóżeczko też dostawić w sypialni do łóżka, ale pewnie maluch i tak wyląduje z nami, jak pierwszy synuś. Do tej pory zdarza mu się do nas nad ranem przemknąć.;)
My też zaczynaliśmy od kawalerki, teraz mamy domek:)

Miło słyszeć, że ktoś też miał taką sytuacje i nie utknął na jednym pokoju :) Również planujemy budowę domku, bardziej chciałam mieszkanie w bloku ale narzeczony przekonał mnie,że dla dziecka będzie lepiej jeśli będzie miało swój kawałek podwórka koło domu. Słyszę różne opinie na temat naszego mieszkania od ludzi którzy jeszcze nie wiedzą, że jestem w ciąży, że oni by tak nie mogli, że to głupota, a sami mieszkają kątem u rodziców, gdzie ja się nie nadaje kompletnie dla takiej sytuacji.
Wydaje mi się też, że dziecku będzie lepiej jeśli będzie miało tylko rodziców pod ręką w kwestii wychowania a nie babcie, ciocie, dziadków którzy mają całkiem inne zdanie.

a co do zwolnienia, ja niestety, a może i "stety" (kiepska atmosfera w firmie) muszę iść na zwolnienie, tak jak niektóre z Was mam prace stojąco-chodzącą, któa polega głównie na dźwiganiu, mniejszych czy to większych rzeczy, do tego jest trzy zmianowa + duże natężenie hałasu, wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki i temperatura 40 stopni na hali :) firma od razu wystawia zaświadczenie i odsyła na zwolnienie by w razie poronienia umyć od wszystkiego ręce.
 
Do góry