reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziękuje Wam dziewczyny za odpowiedź na temat kremów :) kupie chyba wszystkie trzy :) baby dream, palmers i bio oil, tego ostatniego używała szwagierka, ale dopiero po porodzie i niestety rozstępy się pojawiły, w trakcie ciąży używała tylko żeli pod prysznic z nivea i balsamu pod prysznic, pewna że to wystarczy, ale niestety każda skóra jest inna. Obawiam się troszkę bo mam skórę skłonną do przesuszania i chciałabym coś robić żeby później nie jęczeć że mam rozstępu a nic wcześniej nie robilam by temu zapobieć, także sumienie będę miała spokojne :)

Czy któraś z Wam planuje zapisać się na szkołę rodzenia czy może aqua areobic dla kobiet w ciąży? :) 3 miesiące po porodzie biorę ślub i chciałabym w miarę przyzwoicie wyglądać :)

Sylvia co do bety wydaje mi się, że jest jak najbardziej przyzwoita, ładny wynik :)

Paulina zdjęcie super! Już bym chciała zobaczyć swoje Maleństwo :)

Udało mi się zarejestrować do ginekologa na 21.07, zwolniło się szczęście miejsce :)

No to ekstra z tą wizytą :)
Ja odczekam ten najgorszy okres i też zacznę się smarować oby nie było za poźno :p
 
reklama
Milagros ja szkołę rodzenia polecam, w pierwszej ciąży chodziłam, a że stosunkowo było to niedawno to teraz nie będę chodzić. A ćwiczenia tzn aerobik dla ciężarnych to po trzecim miesiącu można.
 
Pampuszek- ćwiczenia siłowe? W pierwszym trymestrze? Ja tylko jeżdżę rowerem. Ja pierwszą ciążę miałam cc, więc nie chodziłam do szkoły rodzenia. Ciekawe czy druga też będzie cc...
 
Ja dziś jestem taka padnięta że lecę do wyra od rana na nogach pomagałam w firmie naszej aż na koniec przysnęłam na krześle :p
A rano mdłości eh :(
 
To w takim razie poczekam aż zacznę 2 trymestr i zapisze się na ćwiczenia, może akurat skończymy remont mieszkania do tego czasu to będę miała spokojnie czas dla siebie :)

Mi dziś pojawił się pierwszy objaw. Jako, że moja przyszła teściowa dalej żyje w błogiej nieświadomości i nie posiada kawy zbożowej zrobiła mi dziś rozpuszczalną, skończyło się okropnymi mdłościami i "żołądkiem w gardle".

Dziewuszki, a powiedźcie mi maluszek będzie z Wami w pokoju po narodzinach czy dostaje od razu swój pokój?
 
To w takim razie poczekam aż zacznę 2 trymestr i zapisze się na ćwiczenia, może akurat skończymy remont mieszkania do tego czasu to będę miała spokojnie czas dla siebie :)

Mi dziś pojawił się pierwszy objaw. Jako, że moja przyszła teściowa dalej żyje w błogiej nieświadomości i nie posiada kawy zbożowej zrobiła mi dziś rozpuszczalną, skończyło się okropnymi mdłościami i "żołądkiem w gardle".

Dziewuszki, a powiedźcie mi maluszek będzie z Wami w pokoju po narodzinach czy dostaje od razu swój pokój?

Moj byl z nami od poczatku. Spal w swoim lozeczku, ale u nas przy lozku :) na poczatku chyba nie ma co dawac maluszka do swojego pokoju bo bedzie wiecej wstawania, wiecej chodzenia, mniej snu:) a jesli bedziesz karmila piersia to i tak snu bedzie malo ;D
 
Dziewczyny wlasnie wrocilam po 10 h w pracy .Padam na twarz . Pobolewa mnie troche brzusio po lewej stronie .Miala ktoras cos takiego ? Praca stojaca i wszystko na szybko.
 
Dziewczyny wlasnie wrocilam po 10 h w pracy .Padam na twarz . Pobolewa mnie troche brzusio po lewej stronie .Miala ktoras cos takiego ? Praca stojaca i wszystko na szybko.

Mam takie bóle prawie caly czas po wykonaniu jakiegokolwiek wysiłku, nie ma konkretnie swojego miejsca, boli mnie po prostu podbrzusze. Rodzinny dzis kazal lezec i brac nospe jesli bol sie nasili, i przy pierwszej mozliwej okazji zapytac o to ginekologa, bo jak sam powiedzial, nie zna się na takich dolegliwościach i nie chce wprowadzać mnie w błąd.
 
reklama
Do góry