reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Moj byl z nami od poczatku. Spal w swoim lozeczku, ale u nas przy lozku :) na poczatku chyba nie ma co dawac maluszka do swojego pokoju bo bedzie wiecej wstawania, wiecej chodzenia, mniej snu:) a jesli bedziesz karmila piersia to i tak snu bedzie malo ;D


Chciałabym karmić piersią, zobaczymy czy będę miała tą sposobność :) Z Nami maluch będzie cały czas. Mamy do dyspozycji póki co tylko kawalerkę. Nie za dużo, ale za żadne skarby nie chciałam mieszkać z teściami, mimo że mielibyśmy dwa pokoje do dyspozycji. W niedalekich planach mamy zamiar kupić coś większego. :)
 
reklama
Milagros24 na poczatku dzidzia pewnie bedzie z nami, a po jakims czasie do swojego pokoju ;) Nie trzeba bedzie za duzo biegac ;)



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Pampuszek- ćwiczenia siłowe? W pierwszym trymestrze? Ja tylko jeżdżę rowerem. Ja pierwszą ciążę miałam cc, więc nie chodziłam do szkoły rodzenia. Ciekawe czy druga też będzie cc...



Jestem zdania ze dopóki cos sie ćwiczylo przed ciaza, w ciąży to raczej nie zaszkodzi. Nie przejmuje sie ewentualnym poronieniem bo wiem co robiłam w tym okresie w poprzedniej ciąży i nic sie nie stało. A nawet jesli to i tak się nie boje :). No potem z dużym brzuchem to trzeba juz bardziej uważać wg mnie :)

My będziemy spać z młodym w łóżku, tak jak teraz śpimy z większym ;). Pytanie czy go wywalimy do siebie jak przyjdzie maluch, się zobaczy :)
 
Paulina śliczna fasolka. Ile ma mm??

Sylvi jeśli można zapytać to na czym.polega twoja praca w domu?

Ja przy poprzedniej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia a skończyło się cc, teraz się zastanawiam czy pójść.
Rozstępy zrobiły mi się w pierwszej ciąży, smarowalam się oliwą.

Ja ćwiczyłam regularnie przed ciążą, teraz nic mi się nie chce. Tylko cały czas spać, póki co w ogóle nie ćwiczę.
 
Ostatnia edycja:
hej ja po pracy więc dopiero piszę.
Paulina fotka piekna tylko pozazdrościć u nas w UK to poczekamy jeszcze na scan
Zuza witaj
Eviczek - nie używałam prędzęj bio oil - czyli polecasz?
ja uzywałamcoś innego, ale juz nie pamiętam.Ja uzywałam jakiegoś niemieckiego kremu
i z rostępami ok tylko kilka na nogach i kilka na brzuchu (nie narzekam)
Balladyna super, że wizyta ok a krwiakiem sie nieprzejmuj tylko się oszczędzaj. Moja przyjaciólka miała i urodziła ślicznego zdrowego synka a krwiak sie wchłonął :)
Sylvii zgadzam się z dziewczynami to całkiem pokaźna beta
Bar Bra mnie tez cały czas nie dobrze ale jak zaczęłam ósmy tydzień to troszkę się uspokiło z tymi mdłościami - przedtem było fatalnie teraz da sie znieść
Milagros24 ja miałam zrobiony kącik dla córci w naszej sypialni,na pierwsze kilka miesięcy więc zawsze byla pod ręką - takchyba najporęczniej
Lewusek nie przemęczaj się!!! dźwiganie niewskazane!!!
Kolorowych snów!!
 
No to ja pierwsza dziś:)

Roxxi, jestem tłumaczem, więc tylko praca przy lapku.
Balladyna nie martw się krwiakiem, moja koleżanka też miała na początku ciąży i ma śliczną córeczkę.
Bio Oil na rozstępy nie używałam, ale słyszałam o nim, wczoraj zakupiłam w rossmanie jakiś balsam od 1 miesiąca, potem może się na bio oil przerzucę
Milagros to miałaś taką samą sytuacją po kawie co ja:) Ja już zakupiłam inkę i o wiele lepiej.
Lewusek, mnie też boli po wysiłku, np. jak dłużej chodzę albo sprzątam.
Ja przed ciążą biegałam, ale narazie odpuściłam, zapytam na wizycie czy jakieś ćwiczenia mogę wykonywać.
Szkołę rodzenia polecam, chodziłam w pierwszej ciąży z mężem, mimo że poród zakończył się cesarką, to dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Teraz już nie będę chodzić bo jakies doświadczenie mam:)
Ja raczej liczę na cesarkę, bo boję się że sytuacja się powtórzy, poza tym 4 lata temu miałam laparoskopię, więc już trochę w środku pocięta jestem. Mam nadzieję, że mój gin też będzie tego samego zdania.
Ja planuję łóżeczko też dostawić w sypialni do łóżka, ale pewnie maluch i tak wyląduje z nami, jak pierwszy synuś. Do tej pory zdarza mu się do nas nad ranem przemknąć.;)
My też zaczynaliśmy od kawalerki, teraz mamy domek:)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie ranne ptaszki są w pracy??? ja tez , póki co kawą sie rozkręcam:) juz mi przeszedl wstret do kawy:) Nasz córka od początku spała u siebie w pokoju, fakt, że nabiegałam się w nocy na początku a później to się przeniosłam na noc do niej, żeby nie biegać, ale wyszło nam to na plus, bo nie musiałam jej oduczać spania z nami, dla niej było to normalne, że śpi u siebie i nie pchała się do nas nawet:) chyba że nad ranem:) Teraz sama nie wiem co zrobie, bo dziecko nie bedzie miało osobnego pokoju i nie chce też w nocy budzic córki, także najpewniej wyląduje w sypialni póki będę karmic, a potem do siostry :)
 
reklama
Do góry