reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

A ja żadnych ruchów nie czuję :( a już 17 tydzień niby. Natomiast mam non stop wariacje żołądkowe (gazy :p ) - ale to na pewno wariację a nie dzidzi.
Próbuję jak leżę przez jakiś czas bez ruchu wieczorem brzuszka dotykać i czekam aż coś poczuję ale narazie nic a nic.
Ciekawe jak to będzie :)
 
reklama
Ja chyba wczoraj wieczoraj wieczorem i dzis rano poczułam dzidzie. Oczywiscie czekam na wiecej dla potwierdzenia bo to moja pierwsza ciaza i nie wiem czy to na pewno to :o Juz sobota jeszcze jutro i oglądamy dzidzusia ! :)
Moj wczoraj z zakupow przywiozl malenkie skarpetki z misiami i marudził że dlaczego jeszcze calą zime musimy czekac on chce maluszka juz :)
 
Znowu się nie wyspałam, takie głupoty mi się śniły, że hej.
No ja na razie nie czuję ruchów, ale mam jeszcze czas;-)
Cocosh nie przejmuj się, w pierwszej ciąży to ruchy są odczuwalne zazwyczaj ok. 18- 21 tygodnia:-)
 
Pampuszek, gratuluję udanej wizyty:)

Agiszonka, u mnie oprócz powiększenia i wrażliwości sutków nic nie zauważyłam, czasami jak zdejmę stanik mam taki biały nalot na sutkach, ale po kąpieli znika, może coś tam z nich już wycieka.

Cocosh, u ciebie pierwsza dzidzia, jeszcze trochę:) u mnie w pierwszej ciązy pojawiły się ruchy chyba koło 19/20 tygodnia.

ja dziś mam wizytę o 14.00 i chyba muszę jechać sama bo mój M ma focha. a tak nie cierpię jazdy samochodem i to jeszcze w deszczu..ale może jakoś przeżyję to 70 km..
 
Ja w pierwszej ruchy czułam od 18 tyg juz na pewno, a wcześniej mi sie wydawalo. Teraz tez na 100 % nie jestem pewna ze to to, ale w sumie to ciężko to z czymś pomylić ;). Bo dzieje sie to bez związku z jelitami ;).
 
A ja sobie siedzę w salonie z synkiem, a tu po podłodze mi mała mysz paraduje. Myślałam, że zawału dostanę:szok: Polowaliśmy na nią z Fifim, bo się pod kanapę schowała- ja z mopem, on ze swoją mini miotłą:-D W końcu ja przygwoździłam tym mopem,a Filip leci do kuchni i woła: "Myske tuckiem, tuckiem":-) Takie małe stworzenie, a tyle strachu;-)
 
Sylvi zdrówka :tak: Ja jak coś czuję to pod pępkiem, ale bardziej po bokach niż na środku, dno macicy na tym etapie ciąży mniej więcej sięga pępka z tego co pamiętam, więc możesz i tam czuć ;-) Ale daleko dojeżdżasz do lekarza!

Kate009 córa widzę zaaferowana, pewnie by miała temat do opowiadania przez tydzień jakbyś ją na usg wzięła ;-)

Chrobek może mu jeszcze sprzęt odpadnie? ;-) Z chłopcem też będzie fajnie :tak: Mi się o wiele bardziej zawsze podobały chłopięce ubranka. U mnie Tosia odpada, już bardziej podoba mi się forma Antonina :szok:

Pampuszek dlatego lepiej jest się ważyć na jednej wadze, ja na tej u lekarza miałam 1,5 kg do przodu, w domu się ważę i z powrotem ta sama waga :sorry: Czyli by wyszło na to, że w ogóle mogłam nie przybrać.

Agiszonek u mnie niewielka zmiana, są tkliwe po bokach, niewiele się powiększyły i właśnie te brodawki najbardziej, są jakby spuchnięte

La Luna o matko, mysz, mój kot miałby radochę :-D


A mi się jakieś sentymenty włączyły, 2 lata temu miałam już moją niedobrzycę w ramionach, to jest niesamowite jak dziecko szybko rośnie :-D Już nie mogę się doczekać tego malucha, pewnie dostanę jakiejś niemocy związanej z opieką nad taką kruszynką, a przy małej poszło mi to tak naturalnie :rofl2:
 
chrobek- u nas Emiśka miała być Antosią, ale nam się przed porodem odwidziało. Potem trochę żałowałam, a teraz sobie nie wyobrażam tego, aby Emilia miała mieć inaczej na imię.
Jak okaże się, że w brzuchu mieszka dziewczynka, a z m nie będę umiała znaleźć kompromisu co do imienia to pewno stanie na Antoninie. On na wszystkie moje propozycje kręci nosem, a sam od siebie nic nie zaproponuje. A ja chciałabym wiedzieć jakie ma typy.
 
reklama
Znowu się nie wyspałam, takie głupoty mi się śniły, że hej.
No ja na razie nie czuję ruchów, ale mam jeszcze czas;-)
Cocosh nie przejmuj się, w pierwszej ciąży to ruchy są odczuwalne zazwyczaj ok. 18- 21 tygodnia:-)


Wiem właśnie ale trochę jestem ciekawa jak to będzie. No ale 2 tygodnie na pewno wytrzymam jeszcze :)
 
Do góry