reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Milagros to ja wiem ze złoty strzał mógł być 27, z Lauruśką mam podejrzenia ze stało się to 26 i 26 się urodziła ;) a termin miałam na 16
 
reklama
Zloty strzał:D fajne określenie :D u mnie chyba byl 24 :-) ale po wizytach to juz nie wiem, wszystko inaczej wskazuje :)
 
U mnie 15 czerwca. Wrocilam wtedy z wyjazdu i sie tydzien ze swoim nie widzielismy [emoji14]

Kubusiowa odpoczywaj duzo. Trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo :*

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
A u nas wychodzi że strzał był 14 w rocznice ślubu :-)
nailie na pewno się da ale nie wiem czy bym tak chciała na szybko :-pja lubie mieć wszystko na czas poukładane itp
 
Dziekuje dziewczyny za slowa wsparcia :*
Caly czas leze, nic nie zamierzam robic az do nastepnej wizyty, czyli cale 7 dni. Moja kochana Mama tak dba o mnie i Synka, ze naprawde moge ze spokojem lezec i sie o nic nie martwic. A za chwilke przyleci Maz :) musi byc dobrze! Tak bardzo chce w to wierzyc. Zwlaszcza ze serduszko tak pieknie bilo :)
Ale jedno mnie dzisiaj strasznie uderzylo w szpitalu-kobiety po poronieniu leza razem na sali z tymi, ktore sa na podtrzymaniu. Te ktore stracily malenstwo patrza na wielkie brzuchy i slysza ktg.. a na korytarzu slychac placz noworodkow... cos strasznego! U Was w szpitalach tez tak jest?
 
Kubusiowamama trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo. Odpoczywaj dużo. Kochaną masz mamę, że Ci tak pomaga.

U nas w szpitalu kobiety po poronieniu są na oddziale izolacyjnym zazwyczaj. No chyba, że jest mało miejsc lub brakuje, to dają na ten sam co kobiety na podtrzymaniu.
 
reklama
U nas różnie jest tak , w jedbym szpitalu jedt tak ,że kobiety po poronieniu , na podtrzymaniu i te z noworodkami razem. W drugim szpitalu wiem , że jest oddział wspólny ale z jednej strony leżą te które urodziły a z drugiej te na podtrzymaniu itp .. ale i tak słychać ten płacz dzieci...
 
Do góry