reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Oj tam, oj tam, nie mam na stanie torby na kółeczkach :D
Poza tym plan jest taki żeby do szpitala pojechać URODZIĆ. A nie RODZIĆ. A właściwie, jak juz kiedyś wspominałam, szcześliwie urodzić siłą woli :D
 
reklama
Laski zaczęło sie od krupniku i ni z tąd ni z owąd wszystkie nawalone. Dobrze że to nie wątek dla ciężarnych bo by sobie ktoś coś pomyślał :cool2:.
Już mamy 1.03 i teraz kto pierwszy ten lepszy. Trochę sie wyluzowałam czytając Was, mam nadzieje że usnę szybko
 
Kamilaasami, to chyba jako jedna z pierwszych wizytujesz jutro! Ja mam wizytę dopiero o 15:30 i tez sie juz nie moge doczekac.. Ostatnia wizyte mialam 4 tygodnie temu! Sic! Chyba musze być strasznie upierdliwą pacjentką skoro mój ginekolog nie chcial mnie czesciej widzieć w tym ostatnim trymestrze :D
 
Ja juz po spanku.
Jeżu malusienki ale sie usmialam. Jestescie niemozliwe. Ja to z kurami chodze spac bo moj na rano wiec ja tez grzecznie nyny przed 22 bo nie lubie sama ogladac tv .Bar kochana dziwie sie ze nie daja malego do kangurowania. Nawet wczesniaki daja ale to chyba zalezy od ludzi jacy pracuja na oddziale. Ale zapytaj czy chociaz mozesz popatrzec jak karmia.Nie dawaj sie zbywac. Ja dzis tez wizyta o 15 wiec zobaczymy co moja meska wrozka dzis powie.Bo ostatnim razem stracha mi narobil a lekarka w klinice zdziwiona ze na konsultacje mnie kierowal.
On wogole jakis dziwny jest niby mily ale mnie wk...wia.Ja lubie konkrety a nie takie srele morele . Ale dogadaj sie z Ruskiem ktory gada po niemiecku he he :)
To forum to byla dobra decyzja od poczatku .Człowiek ma sie gdzie wyzalic , ponarzekac posmiac i wogole . Dzieki Wam za to moje MISIOLINKI :)
 
reklama
Bar Bra a dostajesz przeciwbolowe? Ja od 2 dni jade na paracetamolach,ale zglaszam sie po nie co 4 godz.i jakos daje rade. Jak nie wezme to ledwo laze :/. Karmilam dzis mlodego co godzine mniej wiecej mimo,ze o 23 wypil jeszcze polowke butli :p. Ale jakos specjalnie nie odczuwam braku snu. Odpisala mi ktoras o tych ZASTRZYKACH przeciwzakrzepowych? Myslicie,ze bede musiala sobie to strzelac w brzuch w domu jak nie mam tendencji do zakrzepow zadnych i zylakow?
 
Do góry