reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
No właśnie .. ja to się boję ze tez takie coś usłyszę .. przecież to będzie niemożliwe . Przede wszystkim staraj się nie denerwować ...
 
Lilith Skoro skraca Ci sie szyjka to nie moga czy szwu zalozyc albo pessar??

Asia1989 masa lekarstw. (ps. tez jestem po poronieniu). Ja gdybym sobie luteiny nie zalatwila na wlasna reke to bym i nawet tego nie dostala.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Lilith dobre wiadomości przynosisz :D A Twoja fasolka już taka duża :D Ale termin chyba z USG na koniec lutego Ci wychodził o ile się nie mylę :) Oszczędzaj się, na pewno przy dzieciach to bardzo trudne, ale zrób wszystko by jak najwięcej leżeć. A w wcześniejszych ciążach też tak szybko Ci się szyjka skracała? Bo pisałaś coś, ze dużo w szpitalu leżałaś.
 
reklama
Witam Was. Czy można do Was dołączyć? Również zostanę marcową mamą. Termin mam na 26 marca :)

Lilith cieszę się, że z okruszkiem wszystko w porządku. Ciężko się oszczędzać przy dzieciach, jednak trzeba uważać na skracającą się szyjkę.

Asia1989 przy takiej armii leków musi być dobrze :)

Nie zazdroszczę dziewczynom mdłości, jak na razie mnie omijają w tej ciąży. Za to dla odmiany jestem bardzo zmęczona i mam zawroty głowy. Tak źle i tak niedobrze :)
 
Do góry