reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna to za Ciebie tez trzymamy, zeby Arczi sie przestraszyl masazu i wyszedl wczesniej :D

A taki obrazek mi sie wlasnie mignal na fejsie :D
 

Załączniki

  • 1456394949085.jpg
    1456394949085.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Ehhhh cień to mamy się na końcówce z tymi chłopami egoistami "moja racja najważniejsza" :crazy:
Mój na szczęście nieuświadomiony, że może mi ukraść część macierzyńskiego :ninja2:
manka o tak kwintesencja....
Kubusiowa już doczytałam, że u gina byłaś, czyli pewnie na usg wyszło....
 
A ja wlasnie po drzemce sie obudzilam .Snilo mi sie ze snieg pod jakims piektowym lidlem odgarnialam i wody tyle czystej lecialo na dol ze szok .Żeby to jakis proroczy sen nie byl ...Bursztynek moze Ci wody odejda he he .
Glupawka mnie bierze bo glodna jestem :)
 
Kubusiowa && oby wszystko było ok

Cień powtórzę jeszcze raz, ty się mu nie dawaj ;) siedzę w domu i nic nie robie? Ja to nie wiem, pranie i sprzątanie samo się robi? Dziecko się samo do przedszkola zaprowadza , a obiad sam gotuje? Jak mu tak tęsknoty do takiego "odpoczynku" to niech sobie popatrzy ile sobie krzyczy taka pomoc domowa za godzinę. .. no ale przecież skoro w domu się nic nie robi, to ciekawe za co jego zdaniem trzeba by było płacić, ;) zazdrosny chyba jest ze siedzisz w domu w ciąży, a on sobie zdaje sprawę jakie to jest obciążenie dla organizmu? Druga sprawa ten urlop macierzyński - dla mnie to nieporozumienie ze ktoś to urlopem nazwał ;)

Barbra a czemu ostatnie dziecko? Ostatecznie chyba Twoja nerka daje rade, a to już koncowka...

Arusiowa Ty też się takim wybuchom nie dawaj :no: jest pierdyliard rzeczy o które można się kłócić, a zamiłowanie do nienagannej czystości na pewno nie jest jedną z nich

Sarna iekawe czy masaż cie ruszy ;)
 
Nailie zobaczymy jakie będą zniszczenia po ciąży ale teraz była za bardzo obciążona a nerki się nie regenerują i mogą być potem potrzebne dializy a nie wyobrażam sobie tego mając już jedne dziecko bo co wtedy z nim i w brzuszku kolejne o które bym się bardzo martwiła na razie to tylko przypuszczenia ale trzeba brać wszystko pod uwagę i w razie w się zabezpieczyć :)
 
Ostatnia edycja:
Sarna póki co stres góruje. Mialam tak,ze juz chcialam miec ta dzidzie.juz sie nie moglam doczekac a teraz meeeega sie boje. Czlowiek troche przywykł do wygody. Wieczory w spokoju gdy dzieci leza w lozkach itp. Mamy ktore mają dzieci wiedza o co chodzi ;). A teraz te mysli,ze wszystko sie zacznie od nowa. No i troche jednal strach przed porodem samym,czy na pewno wszystko pojdzie ok. Ja jutro moze sie przejde na ostatnia szkole rodzenia.bo nie chodze wcale od 30 tyg.jak mialam te skurcze. W sumie pojde poinformowac ich,ze w sobote mam cesarke ;). A mnie dzis wzielo i posprzatalam chate. Poodkurzalam i pomylam podlogi. Teraz sie za placek zabieram :). Nie pamietam kiedy tyle ostatnio robilam hehe.
 
reklama
Bar Bra ja chce chociaz seksik na pozegnanie w piatek.bo ja mojego to zadowalam na biezaco a sama jestem tak wyposCzona a gdzie tu jeszcze 6_ tyg.pologu :(. Cień ja mojemu juz zapowiedzialam.ze jak bedzie mial wolne to on przejmuje bardziej stery nad maluchem zebym ja tez mogla choc troche odsapnac. Moj jeszcze mysli czy brac teraz tylko 2 tyg.opieki czy moze caly mies.razem z tym tacierzynskim. Zobaczymy w sumie jak bede sobie radzic.bo chyba ten pierwszy mies.nie bede dawac dIeci do prEdszkola zeby czegoz nie przyniosly.
 
Do góry