reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Kubusiowa kciuki,dopiero doczytalam! Cien wspolczuje,ze tak kiepsko sis dogadac z mezem. Moj alurat byl na chorobowym jak j rodzilam blizniaki i bardzo duzo mi pomogl,wiec wie co to znaczy opieka nad noworodkiem. Arusiowa ja sie obawiam.ze maz Bra jak uslyszy o glucie moze sie jeszczd bardziej przejac i nic z tego nie bedzie hehe. Sarna za Ciebie tez kciukasy! Manka cale szxzescie.ze moj maz nie jest taki jak ten z dowcipu ;).
 
reklama
Arusiowa wyprowadzić to on się może jak chce :) mój jak mnie doprowadzą naprawdę do białej gorączki to mu mówię ,nie podoba się? Manele i do matki możesz iść tam to będą skakać z radości ze w końcu wrociles a nie marnujesz sie tutaj w domu' :D haha

Cień... jakbym go dupla to trup na miejscu! Czyli w jego mniemaniu Ty wracasz do roboty on idzie na ,fuszki' pranie,gotowanie,zakupy... zajmowanie się małym dzieckiem i dzieckiem które chodzi do szkoły to samo się zrobi? Aaaa nie nie przepraszam przecież Ty będziesz właściwi przed pracą albo po pracy mogła część zrobić a dzieci to same sobie poradzą jakoś :/ nie rozumie jego toku myślenia... że niby Ty w domu lezysz dupka do góry i spa sobie robisz[emoji14]obiad zamawiasz w restauracji oczywiście z dowozem bo po co masz wychodzić... i przychodzi codziennie Pani Gienia sprzątać :D

Mój wziął urlop od 10 marca a już słyszę tutaj jakiś weekend Zawody na tutaj komuś klatkę schdowa będzie robił tutaj ma jakieś malowanie a tutaj jeszcze jakieś kafelki do położenia a tutaj jakiś trening a ja się go pytam TY MASZ WZIĘTY URLOP DLA NAS czy dla siebie?
-kochanie no nie przesadzaj przecież będę Ci pomagał ! A na Zawody możemy mala wziąść przecież! A jak pójdę na trening czy coś to Ty na pewno będziesz spała to co bym miał robić w domu właściwie... a jak przyjdę to przecież Ci we wszystkim pomogę co będziesz chciała :D

U nas ochota jest ale tylko moja... ten mnie ostatnio wkurzyl bo najpierw na kanapie się do mnie wyprzytulal buziaczki i wogole a jak poszedl do sypialni ja jeszcze poszłam się okapac to on bezczelnie usnal... a jak sie przytulilam to mi powiedział ,miś ja rano wstaje...' i jak nie moglam wczesniej to byl chetny co chwile a teraz juz nie haha



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Cień, myśle ze powinnaś na spokojnie zaproponować tatusiowi żeby spędził z Waszą rodziną pierwsze dwa tygodnie (urlop tacierzyński) po porodzie. Nie puszczaj starszej córy do przedszkola (bo przecież zarazki!), siedźcie wszyscy razem w domku. Niech mąż zobaczy jak wyglada pełna DOBA matki karmiącej piersią. Podkreślaj to, ze niemowlak jest karmiony co 2-3 godziny na zadanie (przypominam, ze w nocy sama fotosynteza nie wystarcza), ze trzeba przewijać z 10 razy na dobę, ze trzeba się zając jeszcze młodszym dzieckiem, żeby nie marudziło z nudów, lewa noga wypadałoby ugotować obiad, a prawą posprzątać mieszkanie. Po dwóch cudownie spędzonych tygodniach tatuś z radością wróci do 3-zmianowej pracy i jeszcze na dodatkowe fuchy będzie jeździł! Jeśli po tych dwóch tygodniach będzie śmiał jeszcze przebąkiwać, ze mu się NALEŻY miesiąc JEGO urlopu, to zapytaj się go czy wspomniana teściowa będzie cycem karmić, ewentualnie czy Was stać na opiekunkę na pełny etat.
Yeah, URLOP macierzyński taki wspaniały!
 
Volka, cale szczescie, ze moj tez nie, pewnie dlatego tak latwo mi sie wypowiada o tych drugich bo nie wiem jaki to ciezki orzech do zgryzienia :D
 
Młoda twój też lekko buja w obłokach z wolnym przy dziecku :)

Mój tylko raz wspomniał że te 2 tyg to trochę odeśpi ale nic więcej zobaczymy jak bedzie
 
Cień to sobie Twój chłop wymyślił ;D a jakby mi mąż powiedział ,że ja w domu nic nie robie to by chyba poleciały talerze jak u Arusiowej hi hi.

A co do Arusiowej męża no to teraz niech kupi nowe talerze za karę ;) u nas nie ma takich rozmów to się wyprowadze, czy wprowadź. Kiedyś sobie ja zazartowalam w ten sposób -to mój mąż się tak sfochal, że nie jesteśmy dziećmi itp i zaczął mi taki monolog wygłaszać ,że już nawet przez myśl mi takie gadki nie przechodzą . Z kolei moja koleżanka średnio raz na trzy miesiące idzie z dziećmi do mamy na kilka dni jak się nie odzywają -to nie jest fajne ;/

Bar no to i u Ciebie się ruszy może niedługo ;)

Ciekawe która urodzi 1 marca i rozpocznie się sypanie "marcówek;" w marcu ;D ja jak zaszłam w ciążę to pomyślałam ,fajnie by było urodzić 1 albo 3 -no to zobaczymy czy tak mi się uda he ;D

Kubusiowa trzymam kciuki -nic się nie denerwuj jak będzie spadać szybko Olka wyciągną z Twojego brzuszka ;) a może tylko sobie spał i dlatego niższe tętno .

Sarna a oni Tobie masaż to szyjki robią ???

Mówicie o sile skurczów ?ja jak miałam w procentach 70 to czułam takie napięcie brzucha . I pytałam położnych czy to juz tylko taka siła będzie do końca a one,że tym to mam w ogóle się nie sugerować . Potem miałam siłę ok 140-170 to już bolało mocno ;D tylko nie wiem czy o tym samym mówimy ;D
 
reklama
Do góry