reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Uff nadrobilam :)

Bursztynek to nas z Zuzinka trzymałas w napięciu :) ale kciuki nadal zacisniete & & & żeby było dobrze :)

Arusiowa no sytuacja nie fajna z tym mieszkaniem ale przecież kobieta w ciąży się nie będzie wyprowadzać eh bez przesady a twój mąż musi zmienić coś w sobie te napady bo to nie za fajne teraz w tym czasie

Volka za ciebie też zaczynam powoli już kciukasy trzymać :*

Fanti cieszę się że u was lepiej Bronek też się pewnie lepiej czuje jak mama jest spokojniejsza :* a seksik na pogodzenie u mnie też zawsze się najlepiej sprawdzał hehe :p więc warto

Ja wam powiem tak z innej beczki że mam straszną teraz ochotę ale oboje się boimy sensu po takim czasie i mówię że chce od męża inna przyjemność a on stwierdził że nie bo jeszcze urodze :(!!!
I dupa no a mi się już po nocach śni i nie wiem jak go przekonać do tego hehe :p

Teraz śniadanko u mnie i do sklepu + pocztą :)

Serduszko pozdrowienia i całuski dla chorowitka twojego :* będzie dobrze tak jak ostatnio :)

U mnie na ostatnim usg lekarz zauważył mały zastój w lewej nerce Grzesia :( na następnym usg to sprawdzimy dokładniej ale mam nadzieję że to pomyłka była

I powiem wam że dużo myślałam o tym że ew to może być nasze ostatnie dziecko i chyba będziemy pobierać krew pepowinowa dziś dajemy sobie czas na rozmowę i podjęcie ostatecznej decyzji z mężem
 
Oczywiscie rozumiem, ze jak facet pracuue to kobieta 'pracuje' w domu i facet sobie moze odpoczac ale jak oboje pracuja to nie rozumiem gdzie tu logika i sens jak facet po pracy nie robi nic a kobieta normalnie zabiera sie za drugi etat w domu :p Ale to tez czasem jest wina kobiet bo musza miec porzadek, poprosza o pomoc a tu nic, zero chetnych.. no i po co robia wtedy wszystko kolo faceta ? On wie, ze tak juz bedzie zawsze i korzysta :)
 
I zlosci sie na mnie ze on ma harowac jak dziki wol a ja bede kolejny rok siedziala w domu ...a jak mu wczoraj powiedzialam ze pewnie i tak JA bede w nocy wstawac do malej mimo ze bym chodzila do pracy to sie obrazil...
 
Cien w ogole wg mnie nie powinno byc zadnej dyskusji na ten temat. Twoj maz ewidentnie nie ma pojecia 'z czym sie to je' a skoro nie wie to niech sie nie wypowiada bo tylko cisnienie skacze ciezarnym kobietom :D
 
Jasne to se wymyślił ja bym mojemu dała opiekunkę

Ja myślałam nad tym żeby oddać swojemu ten miesiąc żeby pobyt z Grzesiem ale on nie chce a zresztą nie za bardzo może zostawić tak firmę i tak by cały czas dzwonili a on by nie dał rady sprzątać i gotować jeszcze do tego więc sam odpuścił jak mu przedstawiłam co będzie miał do roboty :)

Po porodzie zostaje że mną na 2 tyg :)
 
reklama
Dziewczyny, ja wlasnie po wizycie u mojego lekarza, teraz jedziemy do szpitala na ktg. Maly ma bardzo niskie tetno :( trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok! :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry