reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Poszłam do WC chce się podetrzec a tu taki glut że aż mi się ręką poślizgnela przy wycieraniu hehe :p chyba czop ale nie wiem taki nie całkiem bezbarwny i nie do końca miał kolor
 
reklama
Sarna frustracja sięga zenitu, co ;) Pozostaje życzyć miłego masażu... Nie praktykują u was oksytocyny?
Cień co do starego to albo rybki albo akwarium- niech się chłop zdecyduje czy chce się dziećmi zajmować, czy fuszki łapać. Jeśli to drugie to niech w robocie bierze urlop bezpłatny i heja... Chce sobie odpocząć :rofl::rofl::rofl::rofl: ? A niech sobie odpoczywa, ale w garach, pieluchach, przy dzieciowym marudzeniu. Słuchaj niech zobaczy czym to smakuje, a Tobie po prawie roku siedzenia z niemowlakiem też się będzie chciało do dorosłych ludzi. Nie miałaś tak przy starszej córce?
11-miesięczne dziecko może wcinać pierś tylko rano i przed spaniem, w międzyczasie będzie miała inne przekąski, także karmieniem się nie martw, nawet jeśli za dnia miałaby dostać 1-2 butle mm to chyba krzywda się jej nie stanie. A stary niech odpoczywa :cool2: Zobaczysz po 3 dniach będzie miał dość.
 
Cien a Ty przystajesz na taka opcje, ze od razu po porodzie idziesz do pracy a Twoj maz zostaje z dzieckiem ?
Dla Ciebie to chyba nie bardzo by bylo okej zwlaszcza jak chcesz karmic piersia ;)

Uff nadrobilam :)

Bursztynek to nas z Zuzinka trzymałas w napięciu :) ale kciuki nadal zacisniete & & & żeby było dobrze :)

Arusiowa no sytuacja nie fajna z tym mieszkaniem ale przecież kobieta w ciąży się nie będzie wyprowadzać eh bez przesady a twój mąż musi zmienić coś w sobie te napady bo to nie za fajne teraz w tym czasie

Volka za ciebie też zaczynam powoli już kciukasy trzymać :*

Fanti cieszę się że u was lepiej Bronek też się pewnie lepiej czuje jak mama jest spokojniejsza :* a seksik na pogodzenie u mnie też zawsze się najlepiej sprawdzał hehe :p więc warto

Ja wam powiem tak z innej beczki że mam straszną teraz ochotę ale oboje się boimy sensu po takim czasie i mówię że chce od męża inna przyjemność a on stwierdził że nie bo jeszcze urodze :(!!!
I dupa no a mi się już po nocach śni i nie wiem jak go przekonać do tego hehe :p

Teraz śniadanko u mnie i do sklepu + pocztą :)

Serduszko pozdrowienia i całuski dla chorowitka twojego :* będzie dobrze tak jak ostatnio :)

U mnie na ostatnim usg lekarz zauważył mały zastój w lewej nerce Grzesia :( na następnym usg to sprawdzimy dokładniej ale mam nadzieję że to pomyłka była

I powiem wam że dużo myślałam o tym że ew to może być nasze ostatnie dziecko i chyba będziemy pobierać krew pepowinowa dziś dajemy sobie czas na rozmowę i podjęcie ostatecznej decyzji z mężem

Dziewczyny, ja wlasnie po wizycie u mojego lekarza, teraz jedziemy do szpitala na ktg. Maly ma bardzo niskie tetno :( trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok! :(

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Kubusiowa trzymamy mocno !!!&&&&&&&&&&

Manka i Cień jakby co to 6 tyg po porodzie to kobieta MUSI wykorzystać bo to połóg, po tym czasie dopiero można wrócić do pracy.

Bar, gdybyś się zdecydowała to w pbkm jest zniżka, wyślij mi swoje dane na prywatną wiadomość to im podam, zadzwonią do Ciebie i wszystko się dowiesz bo przez to, że Ciebie podam też będziemy miały obie zniżkę jakby co.

Serduszko &&& za Alexa :)

Fanti to dobrze, że atmosfera się poprawiła, nerwy straszne skumulowane teraz macie i dlatego tak :-*

Bursztynek dawaj znać! Jakbyś się nie odzywała to będę pisać na kom :)
 
Arusiowa kochana ja przy Lilce nie pracowalam,nie mialam macierzynskiego,mojego do wojska wzieli jakies 1,5 msca przed porodem.Wrocil z wojska jak mala miala 6 mscy ponad,byl tylko na kilka dni co miesiac...wiec nie wie co to znaczy opieka nad niemowlakiem! Jak Lila miala pol roku to poszlam do pracy a Lila do zlobka szla.I gonilam do zlobka rano i na 6 do pracy ...

No musze jeszcze z nim pogadac na ten temat bo on bedzie oburzony chodzil ze nie moze tego miesiaca mi wziasc.A jak mu powiedzialam ze ide na rok macierzynskiego to uslyszalam po co jak moge isc na pol roku i miec 100 % platne.To mu powiedzialam ze przy Lilce szlam do pracy po pol roku i dziekuje za takie cos.
 
bar o proszę glut poszedł :p mam pomysł- powiedz o tym mężowi i przy okazji napomknij, że wyczytałaś, że teraz jest Ci niezbędny do "zaczopowania" innym materiałem :p Może to go przełamie :p
Kubusiowa trzymam kciuki!!!!!!! Będzie dobrze, a w jakich okolicznościach wyszło te niskie tętno? Kto i jak to zmierzył?
 
reklama
Kubusiowa musi byc dobrze &&& zaciśnięte.
Barbra Ty tez szykujesz sie na luty? Skoro czop odchodzi moze byc roznie.
Arusiowa u nas najpierw masaże a pozniej szpital i oksytocyna. Wiec zobaczymy. Zaraz musze sie szykować.
 
Do góry