reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Młodamama mnie często inne dzieci drażnią. Musisz wyjść na klatkę i opierniczyć już teraz bo potem będą Ci Małą budzić.
 
reklama
Agiszonek dopiero sie kapnelam ze jestes z czewy gdzie zamierzasz rodzic kochana ?

Maya dobrze ze bedziecie juz wychodzic jednak co w domu to w domu && zeby wszystko bylo dobrze ;)

Fanti && za wyniki męża nie martw sie wszystko bedzie dobrze dogadacie sie.
Nie mieszkam teraz w Częstochowie. Rodze w Lublinie. A ty? Jakbym miala.w cxewie rodzic to wybralabym parkitke
 
Hej!
U nas w porządku...
Alex dużo je jest spokojnym dzieckiem...
Ja troche obolala jeszcze. Musiałam wczoraj przeciw bolowy wziac bo kręgosłup nie daje spokoju. Dzis troche lepiej ale mam problemu z chodzeniem... Jak Alex nie będzie miał żółtaczki jutro wychodzimy.... Tęsknię bardzo za moimi chłopakami... Przy tym zakazie to do głowy można dostać. Człowiek ciągle sam... Dołka łapie...

Widzę że póki co nikt nie rodzi...
Pozdrawiam Was kochane!!!
 
ja mieszkam 40 km od czewy w strone włoszczowy , kielc też chciałam na parkitke ale teraz tam podobno zakazy odwiedzin niewiem jak porody rodzinne właśnie niby mam jeszcze czas wiec może zniosą te zakazy tak na to licze bo żadnego innego nie brałam pod uwage tylko parkitke. młodego tam rodziłam i jestem zadowolona.
 
ja mieszkam 40 km od czewy w strone włoszczowy , kielc też chciałam na parkitke ale teraz tam podobno zakazy odwiedzin niewiem jak porody rodzinne właśnie niby mam jeszcze czas wiec może zniosą te zakazy tak na to licze bo żadnego innego nie brałam pod uwage tylko parkitke. młodego tam rodziłam i jestem zadowolona.
A jakiego masz lekarza? Teraz w większości szpitali są ograniczenia odwiedzin na oddzialach
 
Fanti no to i ja sie wypowiem. Ile Twoj m ma lat? Moj jest ode mnie starszy o 14 i znam podobne zachowania. No wiesz maciecjuz odchowanego synka, teraz przyjdzie Bronek a do tego nerwy ze względu na ten rezonans. Ja w takiej sytuacji powiedzialbym ze ma wsparcie we mnie w kazdej chwili. Ale nue rozczulalbym sie. I zyla jak dotychczas.
Po drugie będzie wszystko ok. Wiec przestan sie zamartwiac.
W czerwcu siostrzeniec mojego meza mial ślub. Dzien po dowiedzielismy sie ze ma guza na przysadce mozgowej. W lipcu operacja i wszystko ok. Nie ma co klebic czarnych mysli bo to polowa sukcesu.
Elisse wole marzec niz 29 luty!!!
 
Sarna mój 15 lutego skończył 42 lata. Obniżony testosteron powoduje owszem zniechęcenie do życia, brak chęci do czegokolwiek, i ogólna apatię. Wydaje mi się że on może faktycznie próbować mnie odsunąć od siebie i tu widzę dwa powody raz że bardzo przeżyłam chorobę i śmierć taty i potem nie raz mówiłam że chyba drugi raz nie udałoby mi się kogokolwiek tak długo psychicznie utrzymywać w pionie albo ma mnie już dość po tylu latach i przeżywa kryzys wieku średniego. I niestety po tych nieoczekiwanych zachowaniach byłabym za tym drugim.
No chyba że jest jeszcze jedna opcja. To ja go zmusiłam do badań i rozpoczęcia leczenia, robienia z sobą czegokolwiek bo wieczne "nie chce mi się" akurat mi się znudziło. Może właśnie jest zły na mnie że wygodniej facetowi jest o niczym nie wiedzieć.
 
reklama
Do góry