reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
MlodaMama musisz następnym razem sie odezwac.klatka to nie plac zabaw.

Balladyna no takie skurcze to tyle co nic ale np jutro moga byc silniejsze :-)

Kkasia gratki dla szwagierki :-)

Bar gratki dla koleżanki (?) :-)
 
Fanti moj ma takie same podejscie.ma guzy na tarczycy, do lekarza chor .tarczycy ma termin na czerwiec, czeka go operacja, raczej to rak a pewnie rok minie zanim doczeka sie operacji. I tez ma wszystko w D, mówi ze będzie mial spokoj jak umrze ze kase dostaniemy itd..
 
A mnie dzis caly dzien mdli :-( co zjadlam to niedobrze...jak wróciliśmy ze sklepu to polozylam sie i zdrzemnelam sie na godzine i jak wstalam to tak mega niedobrze mi bylo.zaparzylam miete i pocwiczylam pol godziny yoge i troche lepiej.a skurcze co jakis czas...

Chrobek jak tam?
Bursztynek uspokoilo sie?
Asienka jak biegunka dalej jest?
 
Ale macie starszych facetów. Moj tylko dwa lata starszy. Ale zupelnie nie odpowiada typom o ktorych piszecie. Jak coś jest nie tak to zaraz mówi. Oczyszcza atmosfere w moment....nigdy nic nie chowa ani nie dusi w sobie.
 
Agiszonek ja sama stara jestem ;) mój mąż tylko 4 lata starszy ode mnie. No 4 i pół :p

U Bursztynka akcja się już zaczęła. Wolno idzie, jest w domu, więc pełna mobilizacja i teraz za nią trzymamy mocno &&&&&
Kochana więcej sama napisz i nie gniewaj się że za Ciebie coś skrobnęłam ;)
 
Hej U mnie na ktg wszystko ok. Tętno małego bardzo dobre, skurczy brak, tzn na ktg brak, a te skurcze w podbrzuszu cały czas są. No i jeśli do poniedziałku się nie rozpakuje, to czeka mnie szpital.
 
reklama
Do góry