reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Gratulacje dla wszystkich mam i dzidziusiow:)
Ja nadal w dwupaku ale od soboty krzyz boli,coraz czestsze skurcze,wczoraj nawet troche bolace ale nieregularne i pozniej przeszly wiec straszaki,dzis od rana znow czuje skurcze...zobaczymy co bedzie a jutro mam wizyte wiec zobaczymy co tam sie dzieje. U mnie najmlodsze dzieci przesały cala noc ale mnie za to ponad godzine meczyl kaszel i nie moglam spac...szczerze juz mam dosyc tego kaszlu bo to juz 3 tydzien jak sie z nim mecze...Poza tym corka znow chora,wczoraj wymiotowala ale noc i dzis juz jest oki,choc jeszcze nie ma apetytu wiec mam nadzieje ze poprostu cos nie takiego zjadla w przedszkolu a nie jest to poczatek jelitowki...
Mykam zajac sie dziecmi wiec milego dzionka:)
 
reklama
Słonko trzymaj się i kuruj jak coś się będzie działo to daj znam znać :)

Według listy 31 mam nie rozpakowanych + te mamusie których nie ma na liście a są na forum :)
 
Ona kciuki za wizytę ;)

Juana w którym to takie bezcenne rady odnośnie radzenia sobie z bólem? :D mi najbardziej pomagało chyba miazdzenie mu dłoni podczas skurczu :sorry:

Isia gratulacje, duży chłopak ;) czyli Cię przeczucie nie pomyliło ;)

Asienka dobrze ze wdomu jesteś, zakazny to n chyba najmniej odpowiedni szpital dla ciężarnych :(

Bursztynek mam nadzieje ze juz lepiej u Ciebie ;)

Izik a zapominam zapytać, jak starsza siostra zareagowała na rodzeństwo?

Chrobek ciekawe ile jeszcze poczekasz ;)

Słonko zdrowka

Wczoraj ustawialismy łóżeczko, okazało się ze się nie bardzo mieści w jedynym miejscu co się może zmieścić i będziemy musieli się przemeczyc z pół roku z dupnym ustawieniem, trudno... myślałam nawet żeby na szybko kupować kolyske , ale tak nie lubię bezsensownych wydatków na kilka miesięcy. .. zwłaszcza że i jak znowu trafi nam się uciekinier z łóżeczka to będziemy musieli zainwestować w turystyczne za te pół roku czy 9 miesięcy
 
clodi , ja wiem, ze moje cisnienie nie jest wcale takie wysokie, mimo to ginekolog przepisała mi dopegyt gdyby podskoczylo powyzej 150, narazie nie skacze, a nawet jak podskoczy to i tak tego nie wezme :D
odwiedziłam 8 aptek w poszukiwaniu papierkow lakmusowych, w 5ciu z nich baby nie wiedzialy co to jest, w jednej mi powiedzieli, ze zamowili, ale na hurtowni nie mieli, a w dwoch mnie skierowali do sklepu chemicznego po takie cos :D i chyba bede musiala poszukac takiego sklepu u siebie w miescie:)
 
Witam sie ponownie:)

Bar- ja teoretycznie w terminie :)

Probowalam cos zjesc- nie przeszlo. Wypilam szklanke wody- nie przeszlo. Teraz juz usycham... Ale zaczelam miec skurcze. Licze, sprawdzam itp. Zaraz ide pod prysznic i zobaczymy co dalej.
 
Witam sie i j.
Isia wielkie gratulacje, chłopczyk duzy, tylko na chwilę bedziesz miec ubranka 56,wiem bo moja Lila tez 60 cm miala i 4170 ;-)

Asienka dobrze ze juz w domu, zjadaj co tam masz zjadac i wracaj do normalności bo przed porodem zeby du** bolala i potem jeszcze ci ** to nie fajnie by bylo...

Kciuki za wizytujace :-)

A mnie mdlilo cala noc, skurcze przez pol godziny co 5 min, krzyżowe, bol jak diabli ale sie uspokoilo na szczęście.w nocy 3 razy siku a brzuch non stop twardy.teraz zjadlam śniadanie i zas mnie mdli :-\ A czuje sie tak slabo jakbym grype miala. ..

Tak wiec Bursztynek łącze sie w bolu...a u ciebie jak?
 
reklama
Do góry