reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Isia gratulacje! Ale duży chłopczyk :)

Ja właśnie się zbieram powoli... Dziś laboratorium, o 12.00 usg a o 13.45 ktg, lekarz i pewnie na 16.00 do domu wrócę...
 
reklama
Witam się

Chrobrek jak tam ?

Isia jak nocka?

Ja dziś ładnie spałam ,dopiero o 5 sie przebudzilam na siusiu ..

Asienka TY już przestań robić kupkę ;)

Ja to wstalam i czuje się jakby mnie ktoś skopal po bokach w brzuchu .. ;/

Alioalio żeby dziś było wszystko po Twojej myśli ;)
 
dzień dobry,
Młoda mi sie tez śniło że zaczęłam rodzić.
w planie mam dzisiaj spacerek z psem i wieczorem atak na męża bo powiem wam że już mam takie ciśnienie zeby urodzić że szok. Sarna nie wiem jak Ty wytrzymujesz. wczoraj moj Janek spokojny i brak straszakow. siedzi tam i pewnie masy nabiera.

Isia- doczekałaś się : )) gratuluję i wzdycham zazdrośnie.
Fanti - no mnie możecie poddać pod głosowanie ; ) bo nie zalapalam sie wcześniej na prywatny.
 
Isia GRATULACJE :) :) czekałam czekałam i się nie doczekalam, a miałam tylko na chwilę oczy zamknąć i oto jestem :p wysoki przystojniak będzie pewnie ;)

Asienka super że Cię podratowali i wypuścili! Nie wyobrażam sobie obcować ze świńska grypa w jednym budynku brrrrr... To teraz trenuj marchwianke, umiejętność jej gotowania przyda się przy maluchu ;)

Bursztynek ty się jeszcze nie przeczyszczaj :p a co do nerwów i kłótni to chyba na finiszu ciąży tak musi być, że emocje muszą uchodzić, toż w brzuch ich bez końca upychac nie będziesz ;)

Odmeldowuje się dosypiać :p
 
Widzę, że żadna się nie odważyła urodzić w nocy :D Mniej nadrabiania :p
Zjadłam śniadanie z M, oddelegowałam go do pracy i hyc pod kołdrę, bo co mi pozostało ? Mam nadzieję,że uda mi się pospać, bo wczoraj, to co chwilę mnie ktoś wybudzał. A to dozorczyni ze zmianą czynszu, a to mąż, że kurier będzie, a to mama, potem kurier i takie spanie było :/ każda pobudka powodowała przyspieszone bicie serca, nerwy i stres, potem miałam w brzuszku rollercoaster i galę boksu.

Asieńka ugotuj sobie ryżu białego i zjedz sam, taki nawet rozgotowany :) też pomaga. Do tego gotowana marchewka. Czekolada gorzka też powinna pomóc. Może być też kleik ryżowy zrobiony na wodzie. Smaku nie ma, ale zagęści co trzeba i uspokoi twoje wnętrzności :)
 
Ale duzy chlop! Gratulacje Isia! Asienka dobrze!ze Was puscili do domku gdzie bedziesz mogla sie spokojnie podkurowac :). Bursztynek jak tam?
Ja sie przebudzilam o 5,patrze meza juz nie ma i tak chyba z godzinke lezalam. Zasnelam i dopiero terz wstaje. Ide szykowac dzieci do przedszkola.
 
Hej

Po kąpieli wczorajszej wszystko się wyciszylo i dobrze bo spalam cała noc z jedną pobudka na siusiu i paracetamol bo łeb mi pęka i oby skurcze się nie pojawiły jak boli głowa.

Isia gratki. To Bartek dlugasny.
 
Fanti no wiesz jak możesz ją się udzielam :) a tak serio to wszystko mnie wczoraj bolało dlatego nic nie pisałam a potem zasnęłam z pilotem w rękach i mąż mnie do łóżka zanosil i teraz wstałam więc musiałam być zmęczona od tego bólu bo rano na śniadanie z mężem nie wstałam :(

Isia w końcu się doczekała kochana gratulacje duży chłopczyk :) odpoczywaj teraz a później daj znać co u was :)

Asienka ja brałam węgiel i osłonowe to mi pomogło i dieta oczywiście bo też mnie długo trzymało po szpitalu ale ważne że jesteś w soku będzie dobrze zobaczysz :*

Bursztynek czyżby teraz twoja kolej? :)

Każda po kolei rodzi przed terminem a biedna Sarna jeszcze się kula :*

Idę na śniadanko :)
 
reklama
Bar a ile nas zostalo nierozpakowanych? Bo jeszcze do marca nie dotrwalysmy a tu juz tyle dzieciaczkow ;D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry