reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Isia wielkie gratulacje i caluski dla Was .Duzy chlopczyk .Moj tez pewnie mniejszy nie bedzie :)
Odpoczywaj i wycaluj od ciotek maluszka ❤
 
Bursztynek kochana teraz na Ciebie czas ...chyba ze to z nerwow .Czasem tak to jest z tymi naszymi chlopami .
 
Moj do pracy wychodzi to zawsze sie budze .Za pol godzinki musze Paulinke budzic do szkoly .Potem pospie :)
A Ty Bursztynek jak sie czujesz ?
 
Isia- gratulacje :) ale duży chłopczyk.

M mnie obudził bo zbiera sie do pracy, przeniósł mi Emke do łóżka bo jej wczoraj obiecałam że jak tata pójdzie do pracy to może przyjść do mnie spać. Zdążyłam coś odciągnąć, młoda obudzila sie po 4 na pierwsze karmienie. Myślałam że wybuchnę, teraz czekam czy obudzi sie na następne czy znowu będzie tak długo spala.
 
Dzien dobry :)

Isia gratulacje!!:)

Clodi jak robisz roladki z pieczarkami?:) bo mi ostatnio brakuje pomyslow na obiady;)

Dzisiaj w nocy obudzil mnie bol piersi-wstaje, patrze na koszulke-zalana mlekiem. Co najmniej jakbym juz karmila:p

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Witam :D
Bursztynek na Ciebie właściwie To już czas powoli[emoji14]
Asienka biedoczku tyle czasu się męczyć :( mam nadzieję ze już śpisz i lepiej coś...

Ja wstaje szybko płatki z mlekiem i wracam do łóżka !
Cała noc mi się śniło ze rodze!!! Nawet nie wiem gdzie byłam w jakimś dziwnym miejscu i każdy co chwilę pytał czy mam już skurcze i jedziemy do szpitala a mi tak naprawdę nic takiego nie było... nie czułam oznak ze to już to ! Ale czułam ze oni wymuszają na mnie ze już muszę urodzic

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry