reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Serduszko jakbym czytała o swoim porodzie pierwszym z tym bólem w kręgosłupie i pomocy męża . Miałam to samo i parte to już była pestka . Teraz się tego tez obawiam ..
I zazdroszcze , ze Ty już masz za sobą ;)
 
Fanti kciukam moooooocno!!! I nie wyobrażam sobie że wynik zawierał będzie cokolwiek więcej niż "w normie".

Kate ale wypas z tym widokiem :) szkoda że nie szedł w parze z wyżywieniem... Jak kobiety po cc mają normalnie karmić kiedy tyle czasu się je glodzi? Toż z samego Nacl mleka nie wyprodukuje :p

Serduszko zuch mamusia!!! Zazdroszczę męża ;) ja to swojego widzę tylko jak klika w smartfona i puszcza durne komentarze w moja stronę :p Mam nadzieje ze jestem w błędzie i jednak się tym razem wykaże ;) biorę do serca rade o pozycji porodowej, oby mnie tylko znieculzulenie znowu do łóżka nie przykuło, bo tens u mnie w mieście nie mają :(
 
Serduszko to sie wymęczyłaś strasznie, dobrze że już masz to za sobą

Fanti pewnie że trzymać będziemy kciuki, bedzie dobrze. Trzeba być dobrej myśli

Volka mi gin mówił ze jak zjem rano lekkie śniadanie, zanim zajadę do szpitala, potem przyjmowanie na IP chwile zejdzie, zanim kroplówkę dostanę na gbs to najwcześniej o 14 mnie potną. Czyli 6 h napewno minie
 
Hej hej :)

Przepraszam, za brak odzewu, ale w szpitalu neta mi brakło. A w niedzielę wyszliśmy do domu :) Akurat w urodziny męża, więc wyobraźcie sobie jego radość jak ans zobaczył :D W ogóle babcie i dziadkowie tez czekali na wnuczka :D Wczoraj się musieliśmy przyzwyczaić jak to jest z dzidzia i tak się uczymy wszystkiego :)

Gratulacje dla kolejnych rozpakowanych mam :) Postaram się Was podczytac co się działo :)
 
reklama
Do góry