reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Jak stuknie czołem O podłogę to zobaczy od razu jaki ten świat brutalny ;)

Głupawka mnie już bierze z nerwów. Pojechał. na koniec się zcieliśmy bo on nie rozumie o co mi chodzi i po co ciężarną żonę ciągnąć na badanie po co na co itd.
 
reklama
Serduszko a w tej pozycji to na lozko czy jak? Sorki za pytanie ale nie znam sie :p
Łóżko jest do tego przygotowywane... Jedna część lóżka jest niżej druga wyżej... Jest to według poloznej najlepsza pozycja dla dziecka. Bo w ten sposób ma najkrotsza drogę do pokonania...

Serduszko dzięki za ten opis bardzo mi pomoże bo ja nie wiem co mnie czeka :( a zaczynam się bać
nie ma za co.. Nie boj sie każdy porod jest inny... Dużo zalezy od Twojego nastawienia...
 
Mój Antoś śpi i je :) Jest grzeczniutki :) W szpitalu był w większości karmiony sztucznym mlekiem i oczywiście jak przyszłam do domu to już musiałam się stresować, bo ani w sobotę ani w niedzielę nie było żadnej kupy :( A jak w domu go tylko piersią karmię (jeszcze jakiegoś potoku mlecznego nie ma ale chyba się musi jakoś najadać, bo nie plącze) i kupki już od wczoraj są :)

Ja Wam powiem, że ja całą ciążę bałam się najbardziej cesarki. Myślałam, że bardziej boli, ale jest znośnie :)

W ogóle nasza służba zdrowia jest the best - dzisiaj mąż odebrał mi wypis ze szpitala, a na nim data utworzenia 11.02 :laugh2:Przewidzieli wszystko wcześniej co się mi będzie działo i kiedy urodzę :laugh2:
 
Manka ale jak lapia dziecko? Jak widza czy dobrze wychodzi?
Wlasnie ze wzgledu na trudny dostep do krocza polozne za bardzo nie chca, bysmy rodzily w tej pozycji (oczywiscie nie wszystkie). Jak glowka wyjdzie to to widac i pozniej juz ladnie asekuruja zeby wyciagnac dziecko przy kolejnym skurczu partym :) Oczywiscie nie wiem czy kazdy porod na kucki tak wyglada ale jak ogladalam np 'Polozne' albo inne filmiki to tak wlasnie bylo :)
 
Fanti kciuków starczy dla wszystkich :) zaciskam swoje aż ręce bieleją, z przerwą na posta ;) Będzie dobrze - musi być !

i znów przeczytałam i nie wiem co komu odp :/ jedyne co mi przychodzi do głowy to odp dla Bar - ja sie nie dziwie czemu ten koles nawet przez forum cie podrywał :D kochana wyglądasz mega kusząco :)
 
Moje maleństwo
 

Załączniki

  • SAM_3613.JPG
    SAM_3613.JPG
    628,1 KB · Wyświetleń: 93
  • SAM_3561.JPG
    SAM_3561.JPG
    315,9 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry