reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bar bra spokojnie ,każdy poród jest inny . Jedne się męczą a drugie ekspresem. Może będziesz w tej drugiej grupie :)
 
Serduszko, na szkole rodzenia położna mi potwierdziła, ze to jedna z lepszych pozycji do rodzenia. Fakt ze jest bardzo niewygodna dla samej położnej zeby cokolwiek kontrolować i sprawdzać, ale jest to fizjologiczna dla kobiety pozycja, dzięki ktorej sa największe szanse na ochronę krocza i w miarę szybki poród :)
Tak jak rodzą Afrykanki w dzikim buszu, najlepiej! Natura wie co dla nas dobre ;) A nie leżeć jak kłoda na łożku, bez ruchu jak jeszcze z 15 lat temu i rodzic ponad 30 godzin ://
tylko ze podobno mało kobiet rodzi właśnie na kucki, wolą w pozycji polsiedzacej..
 
wreszcie udało mi się dziś na chwilę usiąść do kompa, bo dziś jakoś cały dzień prawie poza domem.

Serduszko, grandiflora gratulacje! super, że już tulicie maluszki:)

Isia, to cię wytrzymają bez jedzenia...ale jeszcze chwila i będzie po wszystkim.

Fanti, trzymam kciuki, nie martw sie na zapas, wynik będzie dobry.
Asieńka dobrze, że pojechałaś, oby to nic groźnego.

kate, u mnie połóg po pierwszym CC też był lekki, krwawiłam praktycznie tylko w szpitalu przez 5 dni, po powrocie do domu, bardzo niewiele.

Ja spędziłam dziś 3 godziny u fryzjera, bo mi się odrost nie chciał rozjaśnić i jestem zła, bo w efekcie musiałam całość nieco przyciemnić, nie wiem, pewnie jakoś mocniej tym raze hormony ciążowe zadziałały..
 
Cień ja to chyba na nastepny dzien po cc dostalam kleik. Cos mi sie tak kojarzy. A teraz lekarz kazal wziac na pierwszy posilek swoj ulubiony kisiel. Dzasti super,ze juz w domku :).
 
Cien normalnie kucasz z rozlozonymi nogami, opierajac sie o lozko/krzeslo czy co tam masz pod reka ;)
Grawitacja tez dziala na dzidzie, lepiej 'schodzi' w dol i porod moze sie okazac szybszy :)
 
wreszcie udało mi się dziś na chwilę usiąść do kompa, bo dziś jakoś cały dzień prawie poza domem.

Serduszko, grandiflora gratulacje! super, że już tulicie maluszki:)

Isia, to cię wytrzymają bez jedzenia...ale jeszcze chwila i będzie po wszystkim.

Fanti, trzymam kciuki, nie martw sie na zapas, wynik będzie dobry.
Asieńka dobrze, że pojechałaś, oby to nic groźnego.

kate, u mnie połóg po pierwszym CC też był lekki, krwawiłam praktycznie tylko w szpitalu przez 5 dni, po powrocie do domu, bardzo niewiele.

Ja spędziłam dziś 3 godziny u fryzjera, bo mi się odrost nie chciał rozjaśnić i jestem zła, bo w efekcie musiałam całość nieco przyciemnić, nie wiem, pewnie jakoś mocniej tym raze hormony ciążowe zadziałały..

Mi jak 2 msce temu siostrzenica farbowala to bardzo ciemne pasemka mi blond wyszły, teraz juz jaśniejsze :-)
 
reklama
Do góry