reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Bar moja to albo szaleje tak ze czuja ja i na dole, po bogach i na gorze albo tsk leniwie sie rusza :-) zreszta ja mam lozysko na przedniej scianie to temu niektórych ruchow nie czuje mimo ze sie rusza
 
reklama
Dziewczyny jestem już w domu. To nie wody, tylko ponoć wodnisty śluz towarzyszący odejściu czopa. Więc czopa już nie ma, szyjka skrócona, miękka, rozwarcie 1,5 cm. Lekarz stwierdził że mogę tak pochodzić kilka dni lub może się w każdej chwili zacząć. Na ktg skurczy brak, ale czuję takie skurcze w podbrzuszu i są już w miarę bolesne.
 
Fanti to juz nawet kciuki u nog uruchamiam do trzymania !! Bedzie dobrze, nie stresuj sie (wiem, latwo pisac). Ile bedzie trzeba czekac na jakies wyniki ?
 
Fanti jasne nie musisz o nic prosić trzymamy & & & zapomniało nam się przez te emocje z serduszkiem :)
Także wszystko będzie dobrze wiesz o tym bo przecież my kciuki trzymamy a wtedy zawsze jest dobrze :* daj znać jak coś się dowiesz
 
Fanti nie ma sprawy kciuki bedziemy trzymac.porody porodami wiadomo ze kazda z nas w koncu urodzi ale inne problemy zdrowotne nasze czy kogos z naszej rodziny sa wazne .wiec wsparcie kazda z nas dostanie :-*
 
Ja mam łożysko na tylnej :/ ale dziś to moje dziecię przesądza :(
Chrobek uff już myślałam że kolejna na dziś już chyba wystarczy co :)
Mi szyjki nikt nie sprawdzi aż do 4.03 i to mnie trochę martwi :( po tych moich ostatnich akcjach z szyjka wiem że to już końcówka ale strach jest
 
Isia- myślałam, że ty już po a jeszcze musisz czekać :/
asienka- obyś szybko wróciła do domu

TENS jest dobry jeżeli ktoś przy porodzie ma bóle krzyżowe, u mnie niestety ani w jednej ciąży nie wystąpiły.

Ha! mój m jest udany, dzisiaj się mnie pyta kiedy 3 :D a i załatwiamy papiery do becikowego i kosiniakowego. Jutro już wraca do pracy, więc będzie wesoło jak ogarnę dwójeczkę. Na szczęście obiad na dwa dni w lodówce gotowy.
 
reklama
Do góry