reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Jezu Isia czemu oni Cie tak przetrzymuja? Matko Ty tam umrzesz z glodu i pragnienia :(. Asienka nie daj sie wywalic!
Volka nas może to samo czekać.
Puki nie ma akcji żadnej to możesz czekać bo pierwszeństwo mają wszelkie porody trwające.
Ty pojechałaś z chłopcami bo już się działo coś a Isia na umówiony termin.

I dlatego ja mówię wam że bardzo ważne jest być na czczo do badań i przy tym będę się upierać. Ale w takiej sytuacji jak cc na umówiony termin rano spokojnie można herbatę wypić. wziąć z sobą lekką kanapkę czy jogurt. Wiadomo przejadać się nie wolno.
 
reklama
Asia trzymaj się tam!! Oby jak najszybciej Cię nawodnili i wypuścili, bo oddział zakaźny to chyba najgorsze miejsce w jakim sobie można posiedzieć na końcówce ciąży :hmm:Obyś nie wróciła z żadnym gratisem!
 
Wracam od lekarza 01.03 mam cc czyli będę marcowka. Chyba ze cisnienie zacznie wariować to wcześniej.
Isia ale cię załatwili tyle bez jedzenia. Mi gin powiedział ze na 9 mam sie zgłosić po lekkim śniadaniu
Asieńka bedzie dobrze
 
Asienka będzie dobrze zobaczysz :)
Chrobek odezwij się!!!
Dzięki dziewczyny nie przepadam za szminkami ale gdzieś na imprezę jakąś myślę że będzie ok i nie trzeba wtedy robić mocnego makijażu bo szminka od razu podkreśla wszystko :)
 
A ja nie wiem co się dzieje z moim Grzesiem na końcówce może być aż taka aktywność? gotuje obiad i tak mi się wypina i wygina że aż muszę usiąść bo zwala mnie momentami z nóg :(
 
A ja padam dzis.od rana piore, caly dom wysprzatalam, umylam wlosy, zrobiłam sobie maseczke, paznokcie pomalowalam u rak :-)

Czesto skurcze mam, a zwłaszcza przy odkurzaniu brzuch odczuwałam.ogolnie brzuch twardy 80% dnia.maz potem zaszedl z córka do biblioteki na zajęcia. Ja na kompa na chwilę siadlam.teraz leze w koncu, corka koloruje kolorowanki a maz z facetem od siostry jeszcze meble przesuwają w sypialni zeby miejsce na dodatkowa szafke zrobic.a oczy mi sie zamykaja ...

U nas rano padalo, teraz snieg sypie...
 
Barbra moj tak samo tak sie rozpycha ostatnio, brzuch ma non stop jakies dziwne ksztalty, kwadraty albo z jednej strony brzuch jest a z drugiej nie bardzo :D mi sie wydaje, ze juz malo miejsca maja a my brzuchow wielkich nie mamy ;)

Mloda a co Ty taka szczesliwa po tej wizycie w pracy ? :D
 
Ja wiem że to forum ciążowe, ja wiem że tyle się teraz dzieje ze kciuków brakuje już. Że solidarnie za same ciężarne trzymamy. Ale czy mimo wszystko mogę prosić o kciuki? Mój mąż ma dziś rezonans głowy. Boję się o niego jak cholera. Boję się o wynik.
Nie pozwolił mi jechać z sobą. Tzn kiedyś nie pozwolił, w niedzielę nie życzył sobie. dziś nic nie mówi. Pytam o której jedzie itd i zero jakiegokolwiek słowa że np jedziemy razem, jedziesz ze mną czy cokolwiek.
Atmosfera jest do D w domu.
Proszę o 18.15 trzymajcie kciuki za pomyślność w wynikach.
 
reklama
Fanti mi moj lekarz pow.ze do 12 bede miala dzidzie. A poza tym u mnie nie m oblezenia raczej. W ciagu calego weekendu 3 dzieci sie urodzila. Clodi po sniadaniu na cc? Mi moj lekarz kategorycznie zabronil jesc...
 
Do góry