reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Isia czyli jednak przeciągają do końca. A udał się mężowi chociaż przemyt? Zjadłas coś?
Jak Zuza- macie opiekę dla niej na tak długo?
Trzymaj się kochana dzielnie. Ja nie puszczam jak obiecałam &&&&

Chrobek co z Tobą? Odezwij się. Wracasz do domku do Hani czy jednak rodzisz już? Za Ciebie też trzymamy kochana :)

Asieńka myślałam dziś o tobie. Coś mi pasowało że u Ciebie też akcja się zaczęła. A tu proszę czekasz na IP.
Trzymam i za Ciebie kciuki żeby było wszystko ok. Mam nadzieję że nic wam obojgu się przez tą biegunkę nie stało. A ludźmi się nie przejmuj. zwłaszcza Ty wiesz że nie ma wstydliwych tematów są niebezpieczne sytuacje a biegunka to nie wstyd tylko niebezpieczeństwo.
 
Isia zaraz okaże się że mój sen był proroczy- oni Cię przekładają i przekładają, żebyś z nerwów urodziła naturalnie :p A tak serio współczuję.... Domyślam się co za wkurw musi Cię teraz ogarniać...
manka podobno tens przywędrował do nas z UK, także pewnie u was to standard ;)
bar ale z Ciebie wamp :cool2:Osobiście nie zniosłabym czerwonej pomadki na własnych ustach, ale Tobie twarzowo ;)
 
Jezu Isia czemu oni Cie tak przetrzymuja? Matko Ty tam umrzesz z glodu i pragnienia :(. Asienka nie daj sie wywalic!
 
W przyszlym tygodniu mam wizyte wiec zapytam poloznej co i jak ze znieczuleniami ;)

Asienka walcz tam o przyjecie. Z reszta to nie jest jakies Twoje 'widzimisie' - masz esa od ginka wiec walcz o swoje ;)
 
badania pobrane, kroplówa leci, bardzo miła pani dr, przypuszcza wirusa jakiegoś raczej niż listeriozy i salmonelle bo nie mam gorączki ani wymiotów. Trochę się uspokoiłam :) dzięki za wsparcie <3
Isia trzymaj się tam, ja też solidarnie z Tobą nic dziś przełknąć nie mogłam :-*
 
Gratuluję rozpakowanym kobietom :* :* !!!!

Isia ale jaja tyle czasu... :/ trzymaj się tam!

Bar bra ale seksowna mamusia z Ciebie ^^ !

Asienka! Nic się nie martw! Ja jak byłam z wrzodem który mi urósł na posladku (był operowany) też MÓWIŁAM na korytarzu co MI DOLEGA... :/ najważniejsze jest twoje zdrowie i dzidziusia :* a reszta może Cię cmoknac[emoji14]
Ja byłam dzisiaj w moim wspaniałym zakładzie pracy i jestem taka ,szczęśliwa' ze rozwolnienia za chwilę dostanę :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry