reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Isia trzymaj sie tam!
Serduszko czekamy na wieści!!
Dziękujemy za wszystkie zyczonka!!
Chrobek może teraz na Ciebie kolej.
Kustronka sposoby to sels, masowanie sutkow, i grabienie liści.
Wczoraj zrobilam sposób nr 2 i cala noc mialam skurcze. Mocne, ale nie regularne. Chodze do kibelka i sie oczyszczam. Ale chyba jednak znowu nastała cisza.
 
reklama
Sarna o sutkach tez slyszalam, nawet ta babka co kolo mnie leżała to od poloznej to usłyszała. Trzeba tak robic jakby maluch ssal, takie ruchy i wtedy macice sie pobudza.seks tez.mycie okien, wchodzenie po schodach...
 
Sarna, Chrobek- dzieki! Patrzac, ze ja pomiedzy to trzymam do konca msca a pozniej max +7dni:)

Serduszko!!! Palce w prawej rece mi sie zepsuly [emoji12] tak przezywalam, ze zasnelam z zacisnieta piescia (trzymalam kciuki;) i teraz maly problem wyprostowac! :p mam nadzieje, ze dzielnie z mezem daliscie rade a teraz odsypiasz [emoji8]

Chrobek- trzymam kciuki:) a! Mi jak czop odszedl to straszne uplawy mialam- wodniste, ale bialawe/mleczne. Obserwuj[emoji6]

Isia- w koncu spakowana!!!! Jupiii:) trzymam kciuki! Mam nadzieje, zd Bartus bedzie kochany i da sie mamie troszke wyspac :)
 
Cień ja mialam w 32 tc afi 13 gin mówił ze jest w porząsiu.
stymulacja sutkow pobudza oksytocyne. a schody to nie wiem czy nie bardziej schodzenie niz wchodzenie. Moja siostra 10 dni przenosila, a od kilku dni przed terminem wlazilysmy kilkanaście pięter w górę, w jej wypadku g* to dało.
 
Chrobek no to w razie co czekamy na relacje z rozwoju wydarzen :D

Arusiowa no coz moze ta niewiedza to faktycznie klucz, jakbym ja uslyszala ze mam rodzic ponad 4 kg naturalnie to bym niezle spanikowala ;)

Isia &&

Sarna glowa do gory, jak wlazł to i wyleźć kiedys musi ;)
 
reklama
Do góry