reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Dzoen dobry marcowko - lutowki, czytajac was mam wrazenie ze sie w jakis film akcji wkrecam, ale co tu zrpbic jak od poczatku wszystko co sie dzieje to idzie lawinowo, a to bole glowy, bezsennosc, skurcze, teraz czopy - coz jak wszystkie to wszystkie hehe

Chrobek jedziesz sprawdzić na IP co się tam jeszcze może dziać czy czekasz na skurcze? Tymek aktywny?

Młoda mama ha ha no dziewczyna pewnie się nie spodziewała takiej akcji :D

Arusiowa strasznie elastyczna ta koleżanka , robiła sobie wcześniej jakieś wspomagacze typu herbatka z liści malin czy masaże olejkami?

Eserduszko mam nadzieje ze juz dawno jesteś po i wszystko jest ok.

Isia Ty już w szpitalu? Kiedy Ty się wypisz kobieto?


Ja czekam aż córa wciągnie swoje płatki i zbieram się na upuszczenie krwi, myślicie że mogę się napić wody gazowanej? Zwykłej nie przelkne, a suszy jak po dobrej imprezie...
 
Nailie póki co czekam, zaraz dopakuje torbę, mama się zbiera do mnie, bo ja sama z Hanią jestem więc w razie czego przyjedzie. Tymek teraz mniej aktywny, ale godzinę temu się ruszał.
 
Chrobrek jak poleciał xzop i nitki krwi to zaraz Cię złapie ;) a to co leci to mogą się saczyć wody ;) no to chyba zaczynam kciuki i za Ciebie dziś trzymać :)

Młoda a teraz doczytałam co tam na basenie -to laski miały zonka, że taka drobna kobitka z brzuszkiem a tak zareagowała oj tego się nie spodziewały; D
 
Nailie ano elastyczna chyba :p Nie chwaliła się żeby jakieś tam specjalne zabiegi wykonywała... Poszło jak po maśle z niewiedzy :p bo przewidywana waga była 1 kg niższa- na zzo i tak za późno było, ale naciąć to na 100% by nacięli gdyby wiedzieli co się szykuje ;)
Co do wody przed morfologią to ja bym się nawet nie zastanawiała ;) Niektóre szkoły nie zabraniają nawet śniadania przed tym badaniem.

Chrobek i Ty Brutusie? Kciuki trzymam! W tym tempie "prawdziwych" marcówek zostanie mniej niż połowa :p
 
reklama
Do góry