reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A słyszałyście o tym żeby nie robić za często usg w I trymestrze? Ja już miałam dwa razy. 4 sierpnia będę miała 3 raz, ale gdzieś czytałam, że robić tyle ile wskazane a Wy niektóre piszecie, że chodzicie na wizyty co tydzień albo do 2 lekarzy to nie za często? Mój brzuch też wywalony, w dodatku męczą mnie na wyjeździe zaparcia. Nawet activia średnio pomogła :/.
 
reklama
Zadzwonilam, powiedzialam co i jak, powiedziala ze jak do jutra nie minie z rana na ip sie zglosic, jqk mnie zatrzymaja na obserwacji mam do jiej zadzwonic bo bedzie miala nocny dyzur w szpitalu to do mnie zajdzie. Ale wolalabym zeby to nic groznego nie bylo
 
Hej.
Ja też nie mam karty ciąży założonej, chociaż byłam już na 2 wizytach. A to dlatego, że na żadnej wizycie nie miałam wyników z krwi. Za 6 dni kolejna wizyta, jutro pobierani krwi, a 25.08 mam badania prenatalne już ustalone.

Co do imion, to u nas chłopiec - Norbert, a córeczka - Adrianna

Mój brzuch dzisiaj wygląda na jakiś 5 miesiąc, aż się boję co będzie koło 30 tygodnia :sorry::sorry: póki co wszyscy patrzą podejrzliwie na mnie, a co mi tam, niech patrzą :D

Już prenatalne. Jeju jak ten czas szybko leci. Ja bardzo boję się tych badań niestety mam złe doświadczenia.
 
Zadzwonilam, powiedzialam co i jak, powiedziala ze jak do jutra nie minie z rana na ip sie zglosic, jqk mnie zatrzymaja na obserwacji mam do jiej zadzwonic bo bedzie miala nocny dyzur w szpitalu to do mnie zajdzie. Ale wolalabym zeby to nic groznego nie bylo

Jak masz możliwość to się połóż .. a rano powinno przejść
 
Hej dziewczyny,

starałam się przeczytać prawie wszystko, co pisałyście od początku, ale jest tego tak straasznie dużo:) Zarejestrowałam się tutaj z polecenia drugiej żony mojego taty, ona jak była w ciąży to tak się zaprzyjaźniła z grudniówkami 2008, że się spotykają do tej pory na "zlotach" w różnych miastach tak raz na 3 miesiące i polecała baby boom:)

A tak oprócz tego to ja już po drugim USG, widzieliśmy z mężem serduszko i fasolkę:) Na razie wszystko dobrze, tylko biorę Euthyrox bo TSH było 2,8 i co miesiąc mam kontrolować u endokrynologa. A na początku jakoś w 4 tygodniu też miałam takie silne bóle brzucha jak na okres i lekarka mi przepisała Luteinę 3x/dz pod język na to i na szczęście ustąpiło.

Nudności mam cały czas i nie mogę wytrzymać zapachu smażonego mięsa, najlepiej to bym jadła tylko makaron albo pieczywo i biały ser:) Ale póki co jeszcze nie wymiotowałam. Nawet nudności są jakieś mniejsze niż były w 6. tygodniu:)
 
Ostatnia edycja:
Lilith no spe bralas?jeny ja nie jestem w stanie was nadrobic skąd wy czas znajdujecie?mnie głową boli zlapal mnie stan podgoraczkowy i leżę
 
Ja przedstawiłam mojemu moją propozycje imion dla dziewczynki Hania dla chłopca Michał teraz czekam na jego propozycje ale jakies w miare normalne bo na na razie wymyślił Eugin( Judżin) i mnie tym katuje cały czas :-p
 
reklama
Do góry