reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Manka mi jeden kalkulator wyliczył na 28.03 a drugi na 01.04 ;)

A brzuch rano jest w miarę ale w ciągu dnia mi tak wywsla zr dzisiaj z lekko rozpiętym suwakiem od spodni chodzę :)
 
reklama
ja tam nie widzę w brzuchu żadnych zmian, płaski jak był tak jest i oby jak najdłużej :-) ale czuje często "pełność" i jakby był ogromny jak balon :baffled:
 
Dziewczyny ale naklepałyście tych postów! :) A nie bylo mnie tylko pare dni.. Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u połoznej i niczego sie nie dowiedziałam :/:/ Załozyła mi kartę ciążową, wyliczyla ze jestem w 8 tyg+2 dni. Pobrala pare próbek krwi i wziela próbke moczu. Kazała mi czekac na list ze szpitala na pierwszy skan- czyli koło 13 tygodnia. Zdziwiłam sie bo umowiła mnie na kolejną wizyte dopiero za 8 tyg czyli to bedzie 22.09. Dziewczyny z UK, Wy też tak macie rzadko wizyty???
 
Trzymam kciuki za wizyty ! :) Dajcie znac juz po :)

A jak tam dziewczyny Wasze brzuszki ? Widzicie juz jakies zmiany ? Ja patrzylam na nasze przewidywane terminy porodu i jak na razie wypada mi jako ostatniej :D
U mnie narazie nic nie widac. W pierwszej ciązy dopiero w 5 miesiącu pojawił mi się brzuszek :)):)
 
Ostatnia edycja:
Eviczek no to pieknie, ja 5 sierpnia dopiero pierwsza wizyta z GP wiec to wszystko dopiero przed mna ;)

Ja sie boje jak sie dogadam z polozna :D niby nie mam problemu z dogadaniem sie ogolnie ale z tymi medycznymi terminami to nie jestem zapoznana :p
 
Ostatnia edycja:
Eviczek no to pieknie, ja 5 sierpnia dopiero pierwsza wizyta z GP wiec to wszystko dopiero przed mna ;)

Ja sie boje jak sie dogadam z polozna :D niby nie mam problemu z dogadaniem sie ogolnie ale z tymi medycznymi terminami to nie jestem zapoznana :p
też sie tego obawiałam w pierwszej ciązy . Jak chcesz to mogę Ci pokazac moją kartę ciążową to bedziesz wiedziała o co Cie połozna pyta bo naprawde jest sporo tych kartek.
 
Eviczek jezeli moglabys to byloby super ! :) Bo na prawde czuje sie zielona :)

Teraz zmykam do pracy, odezwe sie pozniej :)
 
Ostatnia edycja:
Eviczek ja bym pierwsza wizyte miala dopiero na 3 wrzesnia czyli to u mnie bedzie 13 tydzien.

Z tym, ze ja w innej sytuacji jestem to mialam jeden scan juz i w pt bede miala kolejny.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Eviczek ja bym pierwsza wizyte miala dopiero na 3 wrzesnia czyli to u mnie bedzie 13 tydzien.

Z tym, ze ja w innej sytuacji jestem to mialam jeden scan juz i w pt bede miala kolejny.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Ty jestes w innej sytuacje, wiec musisz miec czesciej wizyty i skany. Wkurza mnie takie czekanie i jeszcze ta niepewność czy wszystko w porzadku. Aby do 13 tyg :)
 
Do góry